Opinie absolwentów

Wyjazd do Wrocławia 2024

Wyjazd do Nowego Jorku 2024

lek. Cezary Maciejewski

Doświadczenie zawodowe:

Cezary Maciejewski jest lekarzem w trakcie specjalizacji z kardiologii oraz wykładowcą w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Zainicjował i przeprowadził projekt “AssistMED” dotyczący zastosowaniem technik przetwarzania języka naturalnego (NLP) do automatyzacji procesu pozyskiwania danych z elektronicznej dokumentacji medycznej w języku polskim na potrzeby badań naukowych w dziedzinie kardiologii. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji w medycynie a w szczególności technik procesowania języka naturalnego. Klinicznie interesuje się w arytmologią, wykonując zabiegi ablacji przezcewnikowej. Bierze udział w innowacyjnych niekomercyjnych i komercyjnych badaniach klinicznych. Autor i współautor 24 publikacji naukowych.

Zainteresowania naukowe: Techniki przetwarzania języka naturalnego (NLP) w medycynie, zaburzenia rytmu serca, migotanie przedsionków, zapalenie mięśnia sercowego, niewydolność serca.

Obywatelstwo: polskie

Dariusz Fudali

Doświadczenie zawodowe:

Dariusz Fudali jest przewodniczącym Komitetu ds. Nieruchomości KIG od kwietnia 2023 r. Ma 20-letnie doświadczenie zawodowe w sektorze nieruchomości, jest prezesem Realto (usługi doradztwa strategicznego i inwestycyjnego), ponadto prowadzi prace naukowe dotyczące odpowiedzialnych strategii przedsiębiorstw sektora nieruchomości w Polsce. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Ukończył studia menedżerskie z zakresu przywództwa w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a także zarządzanie na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

Obywatelstwo:

polskie

Zarządzanie kryzysowe w organizacji – główne wyzwania dla menedżerów

Sytuacje kryzysowe zdarzają się w każdej organizacji. To trudny egzamin dla całego zespołu, a zwłaszcza dla zarządu i kadry menedżerskiej. To właśnie od ich wiedzy i umiejętności zarządzania kryzysem w dużej mierze zależy to, czy organizacja wyjdzie z sytuacji kryzysowej mocniejsza i bardziej odporna. Dlatego bardzo ważne jest, aby organizacje były jak najlepiej przygotowane do reagowania na kryzysy i radzenia sobie z ich różnymi rodzajami. (więcej…)

Akredytacja EFMD dla Executive MBA Szkoły Biznesu PW

Drodzy Państwo,

Z ogromna satysfakcją pragniemy poinformować o ponownym przyznaniu międzynarodowej akredytacji EMFD (dawniej EPAS ) dla programu Executive MBA Szkoły Biznesu PW. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczaniu edukacji biznesowej na najwyższym światowym poziomie.

Nie byłoby to możliwe bez ciężkiej pracy i zaangażowania naszej kadry dydaktycznej, pracowników, studentów i absolwentów. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Czym jest Akredytacja EFMD?

EFMD jest globalnie uznawanym organem akredytacyjnym dla szkół biznesowych. Uzyskanie akredytacji EFMD jest potwierdzeniem przestrzegania międzynarodowych standardów jakości, ciągłego doskonalenia się i innowacji w edukacji biznesowej.

 

Co oznacza akredytacja dla Naszej Społeczności

Wysokie standardy – w rygorystycznym procesie oceniane są wszystkie aspekty naszego programu Executive MBA, w tym program nauczania, kadra dydaktyczna, obsługa studentów oraz rozwój kariery absolwentów, co jest wyznacznikiem wysokich międzynarodowych standardów.

Globalne uznanie – nasza ponowna akredytacja EFMD plasuje nas w elitarnym gronie szkół biznesowych na całym świecie, zwiększając globalną reputację naszej instytucji i wartość naszych dyplomów.

Ciągłe doskonalenie – akredytacja podkreśla stałe zaangażowanie szkoły w ciągłe doskonalenie naszej oferty edukacyjne oraz aktualizowanie naszego programu tak aby był odpowiedzią na zmieniające się potrzeby świata biznesu i naszych studentów.

Język wykładowy: polski

Liczba godzin zajęć: 56h


Początek zajęć: 


Godziny zajęć:
wtorek: 17:00-20:15
czwartek: 17:00-20:15


>>> sprawdź terminy zjazdów


contact- ikonka

cbe@biznes.edu.pl
+48 22 234 70 89

Aplikuj teraz