Opinie absolwentów

Webinar informacyjny ACCA | 19.06.2024, godz. 17:00

Już 19 czerwca o godz. 17:00 odbędzie się webinar infromacyjny porgramu ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance !

ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance to dwusemestralny program studiów podyplomowych prowadzący do uzyskania dyplomu przyznawanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.
Szkoła Biznesu otrzymała prestiżową akredytację ACCA, globalnej organizacji zrzeszającej top specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości oraz zarządzania, co potwierdza wysoki, zgodny ze światowymi standardami ACCA, poziom nauczania.
Program gwarantuje odpowiedni nacisk na ćwiczenie praktycznych kompetencji poprzez analizę „case studies” na zajęciach. Słuchacze zaliczający akredytowane przedmioty w ramach zajęć na uczelni zyskują dodatkowo zwolnienia z części egzaminów ACCA (F1-F9), co znacznie przyśpiesza drogę do członkostwa w organizacji, oszczędzając przy tym również pieniądze (nawet do kilkuset funtów!).

Webinar poprowadzi Kordynator merytoryczny programu – Grzegorz Ziółkowski!

Kiedy? Środa, 19 czerwca, godz. 17:00

Nie czekaj i zapisz się już dziś!

 

 

Link do spotkania informacyjnego on-line zostanie przesłany mailowo w dniu spotkania.

 

 

Tomasz Kulisiewicz

Doświadczenie zawodowe:

Absolwent informatyki Budapeszteńskiego Uniwersytetu Technicznego (1974), doktorat z informatologii na Uniwersytecie Warszawskim (2015). Analityk rynku informatycznego i komunikacji elektronicznej, wykładowca, współpracownik akademickich zespołów badawczych oraz firm analitycznych i doradczych. Autor i współautor publikacji naukowych oraz raportów analitycznych dla Komisji Europejskiej oraz dla krajowych i zagranicznych instytucji centralnych i samorządowych.
Zajmuje się m. in. aspektami gospodarczymi, społecznymi i kulturowymi zastosowań technologii informacyjnych, zagadnieniami usług e-administracji, wykorzystania otwartych danych oraz kompetencji specjalistycznych w szczególności w rozwiązaniach dla miast inteligentnych, a także historią informatyki w Europie Środkowej i Wschodniej.
W latach 2015-2017 prowadził wykłady z zagadnień rynku komunikacji elektronicznej na studium podyplomowym Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, w latach 2017-2020 – wykłady i ćwiczenia z obszaru e-administracji oraz informatyzacji administracji publicznej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, od 2022 r. – wykłady z systemów zarządzania bazami danych na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.
W latach 2010-2020 członek Zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego, w latach 2016-2023 sekretarz Sektorowej Rady ds. Kompetencji – Informatyka przy PTI. Obecnie przewodniczący Komitetu Technicznego ds. Kompetencji ICT w Polskim Komitecie Normalizacyjnym. Od 2011 r. członek Rady Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych przy Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji. Współzałożyciel i ekspert Ośrodka Studiów nad Cyfrowym Państwem.

Obywatelstwo:

polskie

Bartosz Bartoszewski

Doświadczenie zawodowe:

Ekspert z zakresu funkcjonowania miast, zaangażowany w projekty obszaru smart city i ukierunkowane na podnoszenie jakości życia. Koordynator działań z zakresu cyfryzacji administracji, w tym zastosowania danych w procesach zarządczych przy jednoczesnym stawianiu na szeroko pojęte relacje. Doświadczony samorządowiec i wykładowca akademicki. Badacz miast, miejsc i zachowań. Połączenie doświadczenia i pasji z wiedzą teoretyczną. HCI Committee Chairman w Happy City Hub Ltd., Wielka Brytania – Badacz jakości życia w miastach. Szef zespołu opracowującego indeks szczęśliwych miast.

Obywatelstwo:

polskie

Sustainable Place Branding – drivers for better future – wykład inspiracyjny z prof. Vish Maheshwari

25 kwietnia 2024 odbyło się kolejne spotkanie on-line w jęz. angielskim z serii naszych inspiracyjnych wykładów – “Sustainable Place Branding – drivers for better future”. Webinar poprowadził prof. Vish Maheshwari z Salford Business School, University of Salford, UK

>> zobacz relację ze spotkania

 

Technologie 4.0 w nowoczesnych firmach przemysłowych – kilka uwag dla początkujących menedżerów

Technologie 4.0 otwierają nowe możliwości dla firm, które pragną rozwijać się z duchem czasu. Każdy lider biznesowy czy menedżer powinien je zrozumieć, by zapewnić swojej organizacji innowacyjność, ale przede wszystkim efektywność i konkurencyjność. Przyjrzyjmy się najważniejszym technologiom 4.0, które rewolucjonizują nowoczesny przemysł. Dowiedz się, jak można je wykorzystać do optymalizacji procesów produkcyjnych i biznesowych. (więcej…)

Cybersecurity – podstawowe narzędzie obrony przeciwko nieuczciwym działaniom konkurencji. Rola menedżera

Współczesny świat zmienia się bardzo szybko, a wraz z postępującą cyfryzacją wzrasta znaczenie cyberbezpieczeństwa, również w kontekście ochrony przed nieuczciwą konkurencją. Rolą menedżera jest zapewnienie maksymalnej ochrony przed zagrożeniami, reagowanie na ewentualne ataki oraz regularne szkolenie pracowników. Żeby mógł dobrze wywiązywać się z tych zadań, powinien być w pełni świadomy wyzwań, jakie stoją przed firmą i umieć w praktyce wykorzystać wiedzę dotyczącą zagrożeń w sieci. (więcej…)

Język wykładowy: polski

Liczba godzin zajęć: 56h


Początek zajęć: 


Godziny zajęć:
wtorek: 17:00-20:15
czwartek: 17:00-20:15


>>> sprawdź terminy zjazdów


contact- ikonka

cbe@biznes.edu.pl
+48 22 234 70 89

Aplikuj teraz