Rafał Rudzki

Doświadczenie zawodowe:

Dyrektor ds. ESG | ESG Director Grupa Żabka | Żabka Group

Od 2021 r. pełni funkcję Dyrektora ds. ESG w Grupie Żabka i wraz z zespołem odpowiada za definiowanie i wdrażanie strategii odpowiedzialności (ESG). Ostatnie kilkanaście lat pracował dla IBM, PwC i Deloitte – wspierając przedsiębiorstwa w Polsce i za granicą w transformacji procesów biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem strategicznego zarządzania czynnikami pozafinansowymi – ESG. W Deloitte, z którego dołączył do zespołu Żabki, koordynował rozwój i dostarczał usługi doradcze w obszarze ESG w 19 krajach Europy Środkowej. Rafał jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Erasmus Universiteit w Rotterdamie oraz University of Cambridge. Angażuje się w działania społeczne i jest członkiem zarządu (Rady) Towarzystwa Ekonomistów Polskich.

W latach 2005 – 2016  Szef praktyki „Leadership and talent” w Polsce oraz członek zespołu L&T Practice EMEA międzynarodowej firmy doradczej Hay Group. W latach 2016-2020 Senior Principal w dziale Advisory Korn Ferry. Obecnie partner w firmie WNCL. Członek Rady  „Szkoły Liderów”, jednego z flagowych programów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w latach 2012 – 2016, a obecnie stały doradca.

Obywatelstwo:

polskie