Założyciele

Nasze uczelnie są wyjątkowym źródłem w zakresie nauki zarządzania w Europie. Łączą w swoich programach edukacyjnych wybitne prace badawcze i dokonania akademickie z wyjątkowymi powiązaniami ze środowiskiem korporacyjnym. Uczelnie te zdecydowały połączyć swój know-how i doświadczenie i wspólnie z Politechniką Warszawską stworzyć innowacyjny pakiet programów edukacyjnych, których zadaniem jest kształcenie absolwentów polskich uczelni dążących do sukcesu w polskich i zagranicznych firmach w zakresie ogólnie pojętego zarządzania.

Do grona naszych założycieli zaliczamy:
 • HEC Paris

  HEC Paris (École des Hautes Études Commerciales de Paris) jest jedną z najlepszych szkół biznesu we Francji, zaliczaną do grupy „Grandes Ecoles”. W 2019 roku Szkoła uplasowała się na pierwszym miejscu wg rankingu Financial Times ‚European Business School’ oraz „Executive MBA Ranking.

 • London Business School

  LBS (London Business School) jest jednym z liderów w dziedzinie kształcenia menedżerów nie tylko w Europie, ale i na świecie. Jej silną międzynarodową pozycję potwierdzają rankingi. W 2020 roku LBS została wyróżniona siódmym miejscem wg 'Global MBA Ranking 2020′ Financial Times.

 • Norwegian School of Economics

  Norwegian School of Economics jest najlepszą państwową szkołą handlową w Norwegii, którą ukończył, a następnie wykładał prof. Finn Kydland, laureat Nagrody Nobla 2004 w dziedzinie ekonomii. NHH zajmuje 39 miejsce w rankingu Financial Times 2019.

 • Politechnika Warszawska

  Politechnika Warszawska to jedna z największych i najlepszych wyższych uczelni technicznych zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej. Politechnika Warszawska zajęła trzecie miejsce w Rankingu Szkół Wyższych opublikowanym przez magazyn edukacyjny „Perspektywy”. Dodatkowo Politechnika Warszawska nieprzerwanie od czterech lat jest najczęściej wybieraną uczelnią wśród kandydatów na studia wg najnowszego raportu MNiSW.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: (22) 234 70 89