Szkoła Biznesu

Biuro Obsługi Programów i Rekrutacji

22 234 70 89

mba.rekrutacja@biznes.edu.pl

Godziny Otwarcia

Poniedziałek tylko po uprzednim umówieniu
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00

Nasz Adres

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

ul. Koszykowa 79

02-008 Warszawa

    Zadaj pytanie






    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej
    dla potrzeb przesłania materiałów oraz kontaktów dotyczących prezentowanego kierunku studiów.
    Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych
    osobowych i ich usunięcia bądź poprawiania. (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).

    Polityka prywatności

    Biuro Obsługi Programów i Rekrutacji

    Executive MBA

    Executive MBA 2021-23
    Agnieszka Czarnocka

    tel. 693 166 669
    agnieszka.czarnocka@pw.edu.pl


    Executive MBA 2022-24
    Katarzyna Sikorska
    tel. 22 234 70 89
    katarzyna.sikorska@pw.edu.pl

    Akademia Psychologii Przywództwa

    Angelika Marek
    tel. 22 234 7012
    angelika.marek@pw.edu.pl

    MBA Digital Transformation

    MBA Finance & Technology

    MBA Kaizen Industry 4.0

    MBA Cybersecurity Management

    Dominika Gubczyk
    tel. 693 202 614
    dominika.gubczyk@pw.edu.pl

    Studium Farmakoekonomiki, HTA,

     i Prawa Farmaceutycznego

    Joanna Kowalczyk
    tel. 690 990 215
    joanna.kowalczyk.biznes@pw.edu.pl

    Interdyscyplinarne Studia

    Menedżerów Farmacji

    Joanna Kowalczyk
    tel. 690 990 215
    joanna.kowalczyk.biznes@pw.edu.pl

    Total Design Management

    Agata Jaroń
    tel. 693 151 852
    agata.jaron@pw.edu.pl

    ACCA Postgraduate Studies
    in Accounting & Finance

    Katarzyna Ciemniewska
    tel. 887 779 888
    katarzyna.ciemniewska@pw.edu.pl

     

    Strategic Finance & Accounting preparing for ACCA Professional Level Exams

    Justyna Michalska
    tel. 887 788 820
    justyna.michalska@pw.edu.pl

     

    Energetyka Odnawialna dla Biznesu.
    Inwestycje i rynek energii.

    Justyna Michalska
    tel. 887 788 820
    justyna.michalska@pw.edu.pl

    Doradztwo Kariery w Praktyce

    Joanna Kowalczyk
    tel. 690 990 215
    joanna.kowalczyk.biznes@pw.edu.pl

    ESG Management

    Agata Jaroń
    tel. 693 151 852
    agata.jaron@pw.edu.pl

    Power Skills for IT Leaders

    Martyna Araszkiewicz
    tel. 22 234 70 33
    martyna.araszkiewicz@pw.edu.pl

    Administration Department

    DYREKTOR

    dr Paweł Urbański
    tel.: 22 625 49 67
    biuro.biznes@pw.edu.pl

    ZASTĘPCA DYREKTORA

    Michał Kucharski
    tel.: 22 234 70 13
    michal.kucharski@pw.edu.pl

    Sekretariat Dyrekcji

    Agnieszka Felczak
    tel.: 22 234 70 64
    fax: 22 628 42 03
    biuro.biznes@pw.edu.pl

    Dyrektor Executive MBA & MBA
    Dyrektor Total Design Management
    Dyrektor Działu ds. Jakości i Rozwoju

    dr inż. Grażyna Rembielak, prof. PW
    tel. 22 234 70 45
    grazyna.rembielak@pw.edu.pl

    Biblioteka

    tel.: 22 234 70 68
    fax: 22 234 70 31

    Bożena Solecka – Kustosz
    bozena.solecka@pw.edu.pl

    Dział marketingu i sprzedaży

    tel.: 22 234 70 62
    marketing.biznes@pw.edu.pl

    Joanna Pęgier – Marketing and Sales Director
    tel.: 22 234 70 62
    joanna.pegier@pw.edu.pl

    Olga Adamczyk – Marketing Manager
    olga.adamczyk@pw.edu.pl

    Zuzanna Araszkiewicz
    zuzanna.araszkiewicz@pw.edu.pl

    Aleksandra Mentel
    aleksandra.mentel@pw.edu.pl

    Aneta Zagała – Sales Manager
    tel.: 22 234 70 11
    aneta.zagala@pw.edu.pl

    Michał Figarski
    michal.figarski@pw.edu.pl

    Jędrzej Kasprzak
    jedrzej.kasprzak@pw.edu.pl

    Dział finansowy

    tel.: 22 234 70 47, 22 234 70 12

    Elżbieta Stabińska – Pełnomocnik Kwestora
    elzbieta.stabinska@pw.edu.pl

    Angelika Marek
    angelika.marek@pw.edu.pl

    Emilia Litwiniec
    emilia.litwiniec@pw.edu.pl

    Administratorzy sieci komputerowej

    it.biznes@pw.edu.pl

    Filip Kraszewski
    filip.kraszewski@pw.edu.pl

    Adam Matys
    adam.matys@pw.edu.pl

    Kacper Kubiak
    kacper.kubiak@pw.edu.pl

    Administracja budynku

    Janusz Dąbrowski

    tel.: 22 234 70 21

    janusz.dabrowski@pw.edu.pl