Szkoła Biznesu

Biuro Obsługi Programów i Rekrutacji

tel. 22 234 70 89

mba.rekrutacja@biznes.edu.pl

Godziny Otwarcia

Poniedziałek tylko po uprzednim umówieniu
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00

Nasz Adres

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

ul. Koszykowa 79

02-008 Warszawa

    Zadaj pytanie






    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej
    dla potrzeb przesłania materiałów oraz kontaktów dotyczących prezentowanego kierunku studiów.
    Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych
    osobowych i ich usunięcia bądź poprawiania. (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).

    Polityka prywatności

    Biuro Obsługi Programów i Rekrutacji

    Executive MBA

    Executive MBA 2021-23
    Agnieszka Czarnocka

    tel. 22 234 7089
    agnieszka.czarnocka@biznes.edu.pl


    Executive MBA 2022-24
    Katarzyna Sikorska
    tel. 22 234 70 89
    katarzyna.sikorska@biznes.edu.pl

    Akademia Psychologii Przywództwa

    Angelika Marek
    tel. 22 234 7012
    angelika.marek@biznes.edu.pl

    MBA Digital Transformation

    MBA Finance & Technology

    MBA Kaizen Industry 4.0

    MBA Cybersecurity Management

    Paulina Kania
    tel. 22 234 70 85
    paulina.kania@biznes.edu.pl

    Studium Farmakoekonomiki, HTA,

     i Prawa Farmaceutycznego

    Karina Chabior
    tel. 22 234 70 33
    karina.chabior@biznes.edu.pl

    Interdyscyplinarne Studia

    Menedżerów Farmacji

    Karina Chabior
    tel. 22 234 70 33
    karina.chabior@biznes.edu.pl

    Total Design Management

    Agata Jaroń
    tel. 22 234 70 89
    agata.jaron@biznes.edu.pl

    ACCA Postgraduate Studies
    in Accounting & Finance

    Katarzyna Ciemniewska
    tel. 22 234 70 15
    katarzyna.ciemniewska@biznes.edu.pl

     

    Strategic Finance & Accounting preparing for ACCA Professional Level Exams

    Justyna Michalska
    tel. 22 234 70 17
    justyna.michalska@biznes.edu.pl

    Energetyka Odnawialna dla Biznesu.
    Inwestycje i rynek energii.

    Justyna Michalska
    tel. 22 234 70 17
    justyna.michalska@biznes.edu.pl

    Administration Department

    DYREKTOR

    dr Paweł Urbański
    tel.: 22 625 49 53
    biuro@biznes.edu.pl

    ZASTĘPCA DYREKTORA

    Michał Kucharski
    tel.: 22 234 70 13
    michal.kucharski@biznes.edu.pl

    Sekretariat Dyrekcji

    Agnieszka Felczak
    tel.: 22 625 49 53, 22 628 26 34, 22 234 70 64
    fax: 22 628 42 03
    biuro@biznes.edu.pl

    Dyrektor Executive MBA & MBA
    Dyrektor Total Design Management
    Dyrektor Działu ds. Jakości i Rozwoju

    dr inż. Grażyna Rembielak, prof. PW
    grazyna.rembielak@biznes.edu.pl

    Biblioteka

    tel.: 22 234 70 68
    fax: 22 234 70 31

    Bożena Solecka – Kustosz
    bozena.solecka@biznes.edu.pl

    Dział marketingu

    tel.: 22 234 70 62
    fax: 22 234 70 79

    Joanna Pęgier – Dyrektor Marketingu
    joanna.pegier@biznes.edu.pl

    Olga Adamczyk – Manager Marketingu
    olga.adamczyk@biznes.edu.pl

    Natalia Kaliska
    natalia.kaliska@biznes.edu.pl

    Dział finansowy

    tel.: 22 234 70 47, 22 234 70 12

    Elżbieta Stabińska – Pełnomocnik Kwestora
    elzbieta.stabinska@biznes.edu.pl

    Angelika Marek
    angelika.marek@biznes.edu.pl

    Emilia Litwiniec
    emilia.litwiniec@biznes.edu.pl

    Administratorzy sieci komputerowej

    it@biznes.edu.pl

    Filip Kraszewski
    filip.kraszewski@biznes.edu.pl 

    Adam Matys
    adam.matys@biznes.edu.pl

     

    Administracja budynku

    Janusz Dąbrowski

    tel.: 22 234 70 21

    janusz.dabrowski@biznes.edu.pl