SAAMBA - Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu PW

Stowarzyszenie SAAMBA to największa,
najstarsza i najdynamiczniej rozwijająca się
społeczność MBA w Polsce.

 
inauguracja 2018-393
IMG_7149
IMG_7212
0871-Szkola-Biznesu-PW
0590-Szkola-Biznesu-PW
saamba1
saamba2
saamba3
saamba4
IMG_7218
image_50449409
IMG_7171
previous arrow
next arrow
inauguracja 2018-393
IMG_7149
IMG_7212
0871-Szkola-Biznesu-PW
0590-Szkola-Biznesu-PW
saamba1
saamba2
saamba3
saamba4
IMG_7218
image_50449409
IMG_7171
previous arrow
next arrow

Misja SAAMBA

Stowarzyszenie SAAMBA, działające nieprzerwanie od 1993 roku, zrzesza studentów i absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.
Naszym głównym celem jest budowanie zaangażowanej i aktywnej społeczności. Jako grupa networkingowa, cyklicznie organizujemy spotkania zarówno online, jak i na żywo, umożliwiając naszym członkom nawiązywanie wartościowych kontaktów i wymianę doświadczeń. Stawiamy na współpracę, zaufanie i wzajemne wsparcie, tworząc silną i zjednoczoną społeczność.
Dążymy do integracji studentów i absolwentów z różnych programów i roczników, umożliwiając im wzajemne poznanie się i budowanie trwałych relacji zawodowych. Naszym celem jest stworzenie platformy, która sprzyja wymianie wiedzy i doświadczeń między członkami na każdym etapie ich kariery.

 

Zarząd SAAMBA

Andrzej Marton

Agata Pękalska

 

 

Rafał Jończyk

Dariusz Jura

 

Dlaczego warto dołączyć do Stowarzyszenia SAAMBA?

Możliwości biznesowe (networking): Dołączając do SAAMBA, zyskujesz dostęp do elitarnej grupy networkingowej, która regularnie organizuje spotkania zarówno online, jak i offline. To doskonała okazja do nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych i społecznościowych, które mogą przekształcić się w długotrwałe relacje zawodowe.

Rozwój osobisty i zawodowy: SAAMBA wspiera rozwój swoich członków poprzez organizację prezentacji z ciekawymi prelegentami oraz warsztatów biznesowych. Te wydarzenia oferują unikalne możliwości zdobywania wiedzy i umiejętności bezpośrednio od ekspertów w różnych dziedzinach.

Możliwość tworzenia i realizowania ciekawych projektów: Członkowie SAAMBA mają unikalną możliwość inicjowania i realizowania interesujących projektów. Wspólnie tworzymy przestrzeń, w której można wdrażać innowacyjne pomysły i pracować nad przedsięwzięciami, które przynoszą realne korzyści zarówno indywidualnym członkom, jak i całej społeczności.

Za pośrednictwem newslettera studenci i absolwenci Szkoły Biznesu PW są na bieżąco informowani o wszystkich eventach organizowanych przez Stowarzyszenie SAAMBA.

 

Dołącz do nas

i rozpocznij podróż, w której rozwój i satysfakcja splatają się ze sobą w harmonijny sposób.
Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie Cię do naszej sieci!

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów MBA Szkoły Biznesu PW

Śledź nas na LinkedIn!

 

Aktualności:

 

Letnie Spotkanie SAAMBA na Żywo

Data: 19 czerwca 2024, 19:30
Miejsce: Regent Warsaw Hotel, ul. Belwederska 23, Warszawa
Temat: Jak budować relacje i zaufanie w biznesie?

Serdecznie zapraszamy na letnie spotkanie SAAMBA, które odbędzie się 19 czerwca 2024 o godzinie 19:30 w Regent Warsaw Hotel.Tego wieczoru mamy przyjemność gościć Małgorzatę Nowak, która poprowadzi inspirującą prezentację oraz warsztaty na temat „Jak budować relacje i zaufanie w biznesie”. To niepowtarzalna okazja, aby zyskać cenne wskazówki od eksperta w tej dziedzinie.Spotkanie odbędzie się w restauracji oraz ogródku Regent Warsaw Hotel, tworząc idealną atmosferę do networkingu. Jest to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy, ale również doskonały moment na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz wymianę doświadczeń z innymi członkami SAAMBA.Dołącz do nas i spędź inspirujący wieczór w znakomitym towarzystwie!

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie poprzez LinkedIn – pozwoli to nam na sprawną organizację!

>>ZAREJESTRUJ SIĘ!

Kontakt

zarzad@saamba.org.pl.

Andrzej Marton

Prezes Zarządu SAAMBA


Stowarzyszenie SAAMBA
Szkoła Biznesu PW
ul. Koszykowa 79

www.saamba.org.pl

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: (22) 234 70 89