Rankingi

1 z 3 najlepszych programów Executive MBA w Warszawie wg. Rankingu PERSPEKTYW 2024

Z przyjemnością informujemy, że według najnowszego Rankingu MBA Perspektywy 2024 Szkoła Biznesu PW oferuje jeden z trzech najlepszych programów Executive MBA w Warszawie! Executive MBA Szkoły Biznesu PW jest też

Dowiedz się więcej

Najlepszy polski EMBA w Europie wg. QS EMBA Ranking 2023

Z radością informujemy, że po raz kolejny program Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej został uznany za najlepszy polski program EMBA w Europie, według rankingu QS Executive MBA Europe.

Dowiedz się więcej

Politechnika Warszawska najlepszą uczelnią techniczną

Z przyjemnością informujemy, że Politechnika Warszawska, po raz 18. z rzędu, zajęła 1. miejsce wśród uczelni technicznych w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy oraz 3. miejsce w zestawieniu ogólnym Uczelni Akademickich.

Dowiedz się więcej

Najlepszy polski EMBA w Europie wg. QS EMBA Ranking 2022

W najnowszym rankingu QS Executive MBA Rankings 2022 program Executive MBA, w Szkole Biznesu PW, został zaklasyfikowany jako NAJLEPSZY polski program Executive MBA w Europie. Ogółem w europejskim rankingu nasz

Dowiedz się więcej

PW najlepszą uczelnią techniczną

Z przyjemnością informujemy, że Politechnika Warszawska, po raz 17. z rzędu, zajęła 1. miejsce wśród uczelni technicznych w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy oraz 3. miejsce w zestawieniu ogólnym Uczelni Akademickich.

Dowiedz się więcej

2021 EDUNIVERSAL BEST MASTERS RANKING

Z przyjemnością informujemy, że program Executive MBA po raz kolejny znalazł się w czołówce najlepszych programów MBA w Europie Wschodniej, w rankingu EDUNIVERSAL BEST MASTERS RANKING w kategorii „Executive MBA”.

Dowiedz się więcej