1 z 3 najlepszych programów Executive MBA w Warszawie wg. Rankingu PERSPEKTYW 2024

Z przyjemnością informujemy, że według najnowszego Rankingu MBA Perspektywy 2024 Szkoła Biznesu PW oferuje jeden z trzech najlepszych programów Executive MBA w Warszawie! Executive MBA Szkoły Biznesu PW jest też najlepszym programem w Polsce wśród uczelni technicznych, w czasach kiedy technologie są nierozerwalnie związane z biznesem. W ogólnym zestawieniu program Executive MBA zajął czwartą pozycję. Cieszy nas 1 miejsce w kategoriach wykładowcy, mobilność zagraniczna, opinia i stowarzyszenie absolwentów (maksymalna liczba punktów).

Jesteśmy wdzięczni całej społeczności Szkoły Biznesu, która ją tworzy – studentom, absolwentom, wykładowcom i pracownikom.
To nasz wspólny sukces i nasz wspólny powód do świętowania!

>>> zobacz pełen ranking