Talent Tree

 

Miejsce, w którym rozwinie się Twoja kariera!

 

Talent Tree zostało stworzone by wspierać studentów i absolwentów Szkoły Biznesu PW w poszukiwaniu ciekawych możliwości zawodowych i w podejmowaniu decyzji dotyczących ich kariery oraz rozwoju.

Naszą największą wartością są nasi absolwenci, którzy ze swoim cennym doświadczeniem tworzą dzisiejszą społeczność liderów biznesu. Zapoznaj się z propozycjami Talent Tree w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego.


Centrum rozwoju

Talent Tree oferuje usługi dla wszystkich studentów i absolwentów Szkoły Biznesu PW, aby pomóc w realizacji wymarzonej kariery zawodowej oraz w dogłębnym poznaniu własnych kompetencji, niezależnie od tego, czy nasi studenci/absolwenci chcą zacząć coś nowego, czy piąć się wewnątrz swojej organizacji.

Po zarejestrowaniu się studenci i absolwenci Szkoły uzyskają dostęp do „Programu Rozwoju Zawodowego dla Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu PW”. Program zadedykowany jest osobom aktywnie poszukującym pracy lub chcącym pogłębić wiedzę na temat swych zawodowych predyspozycji: cech osobowości, kompetencji,  motywacji, celów rozwoju zawodowego.

dostęp po zalogowaniu


 

Oferty pracy

Wyselekcjonowane ogłoszenia dla wszystkich absolwentów od zaufanych partnerów Szkoły Biznesu PW.

dostep po zalogowaniu


Inspiracje

Tutaj znajdziesz wiele wartościowych pozycji przydatnych w planowaniu kariery zawodowej, networkingu, rozwoju osobistego, zarówno, jeśli jesteś studentem lub naszym absolwentem. Większość zasobów jest w wersji elektronicznej – z tych baz możesz korzystać na terenie Szkoły Biznesu PW, ale pewnymi pozycjami dysponujemy również w formie papierowej, które dostępne są w naszej Bibliotece.

dostęp po zalogowaniu


Partnerzy

Głównym partnerem programu Talent Tree jest CareerAngels.eu, firma doradztwa kariery oferująca szyte na miarę usługi, związane z rozwojem kariery, dla osób na wysokich szczeblach managerskich.

We wstępną fazę programu zaangażowane są następujące organizacje partnerskie:

• AJ Consulting
• Assessment Systems
• Biuro Karier Politechniki Warszawskiej
• Hays
• Mizrach Search
• Mad Consult
• Spengler Fox
• Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej
• i inne

Uzyskaj dostęp do Talent Tree, który zapewnia dedykowane doradztwo zawodowe, oferty pracy oraz centrum rozwoju oparte o badania psychologiczne.

dostęp po zalogowaniu

Zarejestruj się

Talent Tree

Kontakt

Zuzanna Araszkiewicz

zuzanna.araszkiewicz@pw.edu.pl

Co zyskasz?

  • 25 lat tradycji

    Usługi doradztwa zawodowego- w ramach kooperacji z firmą Career Angels oferujemy dedykowane doradztwo zawodowe w formie konsultacji ścieżki kariery, raportu CV oraz analizy profilu LinkedIn

  • 25 lat tradycji

    Inspiracje- wartościowe pozycje przydatne w planowaniu kariery zawodowej, networkingu, rozwoju osobistego- zarówno  w wersji elektronicznej jak i papierowej

  • 25 lat tradycji

    Oferty pracy- wyselekcjonowane ogłoszenia od zaufanych partnerów Szkoły Biznesu PW

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: (22) 234 70 89