• New Tech Zone: VR i AR. Jakie możliwości biznesowe dają technologie immersyjne?

  Podczas spotkania z cyklu New Tech Zone: pt. „VR i AR. Jakie możliwości biznesowe dają technologie immersyjne?” dowiedzieliśmy się więcej na temat zastosowania i obecnego stanu rozwoju VR i AR w przemyśle oraz głównych wyzwań i barier związanych z wdrożeniem technologii VR/AR w firmach. Dziękujemy wszystkim za udział!

  >>> zobacz relację ze spotkania

 • „5G w czasie dynamicznych zmian na rynkach światowych”

  Dziękujemy za udział w debacie on-line pt. „5G w czasie dynamicznych zmian na rynkach światowych”. Podczas spotkania porozmawialiśmy o takich tematach jak: Huawei i rynek 5G na świecie, Rola 5G w rozwoju gospodarki 4.0, wdrożenia 5G w czasie pandemii. Webinar poprowadzili: Ryszard Hordyński, Senior Director Huawei Polska oraz prof. Mariusz Bednarek i Tomasz Haiduk z Instytutu Industry 4.0.

  >>> zobacz relację ze spotkania

 • Energetyka Odnawialna „Inwestycje w OZE lekarstwem na kryzys energetyczny i gospodarczy”

  Zapraszamy na spotkanie on-line pt. „Inwestycje w OZE lekarstwem na kryzys energetyczny i gospodarczy” na temat transformacji energetyki i inwestycji w odnawialne źródła energii. Podczas webinaru dowiesz się również więcej na temat programu Energetyka Odnawialna dla Biznesu. Inwestycje i rynek energii Szkoły Biznesu PW, współtworzonego z Instytutem Energetyki Odnawialnej. Spotkanie on-line poprowadzi Grzegorz Wiśniewski, Prezes Instytutu Energetyki Odnawialnej i Opiekun Merytoryczny studiów.

  >>>obejrzyj relację ze spotkania

 • Webinar programu ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance

  Zapraszamy na webinar programu Szkoły Biznesu PW: ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance. Szkoła Biznesu otrzymała prestiżową akredytację ACCA, globalnej organizacji zrzeszającej top specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości oraz zarządzania

  >>>obejrzyj relację ze spotkania

 • Spotkanie informacyjne Total Design Management

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych obszarem designu i wzornictwa na spotkanie informacyjne na temat nowej edycji programu Total Design Management. Jesteś kreatywny i masz innowacyjne podejście do życia? Chcesz poszerzyć swoje horyzonty poprzez zdobycie kompetencji design menedżera? Ten kierunek jest dla Ciebie!

  >>>obejrzyj relację ze spotkania

 • Webinar „Studium Farmakoekonomiki i Interdyscyplinarne Studia Menedżerów Farmacji”

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sektorem farmaceutycznym i medycznym do udziały w spotkaniu informacyjnym dwóch programów Szkoły Biznesu: Studium Farmakoekonomiki i Interdyscyplinarnych Studiów Menedżerów Farmacji.

  >>>obejrzyj relację ze spotkania