London Business School

London Business School

LBS (London Business School) jest jednym z liderów w dziedzinie kształcenia menedżerów nie tylko w Europie, ale i na świecie. Jej silną międzynarodową pozycję potwierdzają rankingi.
W 2021 roku LBS została wyróżniona drugim miejscem wg 'Global MBA Ranking 2021′ Financial Times.


 

 


prof. Sir Andrew Likierman, Dyrektor London Business School

„Chciałbym pogratulować Szkole Biznesu sukcesu, jaki odniosła przez pierwsze 20 lat swojej działalności. Jako jeden z jej założycieli, jesteśmy dumni ze znaczącego wkładu, jaki wnieśliśmy w kształtowanie programów Szkoły. Współpraca rozpoczęta w 1992 roku przez profesora Chambersa była kontynuowana przez licznych wykładowców, zaangażowanych w doskonalenie programów. Wierzymy, że właśnie to pomogło wyznaczyć standardy, które są utrzymywane w miarę jak Szkoła się rozwija i dojrzewa. Tak jak we wszystkich szkołach biznesu, dostosowywanie programu MBA do zmieniającego się otoczenia rynkowego będzie bardzo ważne dla nieprzerwanego rozwoju tej instytucji.

Mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli służyć Wam radą w dążeniu do sukcesu poprzez wykładowców, którzy pozostają w kontakcie ze Szkołą, a w szczególności porzez Profesora Alastaira Nicholsona, Emerytowanego Profesora, który wspierał Szkołę w całym okresie jej rozwoju. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na kolejne lata.”

 


London Business School – LBS

Jedna z najlepszych na świecie szkół biznesu (numer jeden na świecie w rankingu Global MBA Financial Times 2009). Studenci i wykładowcy LBS pochodzą z całego świata. Szkoła oferuje pełen zakres programowy zarówno dla absolwentów wyższych uczelni, jak i dla praktykujących ludzi biznesu. Cieszy się międzynarodową renomą pod względem prac badawczych w zakresie finansów, strategii, ekonomii i działań operacyjnych.

Szkoła posiada kilka ośrodków badawczych, między innymi CISME Center operujące w Europie Wschodniej i CIS. Poza współpracą ze Szkołą Biznesu PW LBS działa aktywnie na rzecz rozwoju edukacji biznesowej na Węgrzech, w Czechach, Rosji, Kazachstanie i Bułgarii. Organizuje programy badawcze między innymi dla Banku Światowego, Unii Europejskiej i Europejskiego Banku Przekształceń i Rozwoju.

oficjalna strona: www.london.edu