Najlepszy polski EMBA w Europie wg. QS EMBA Ranking 2023

Z radością informujemy, że po raz kolejny program Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej został uznany za najlepszy polski program EMBA w Europie, według rankingu QS Executive MBA Europe. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości programu EMBA.
Ranking QS Executive MBA Europe stanowi prestiżowy przegląd najbardziej renomowanych programów EMBA – nasze uznane miejsce w tym rankingu jest wynikiem ciężkiej pracy naszej kadry, dedykacji naszych studentów oraz naszego zobowiązania do ciągłego doskonalenia.

Dziękujemy wszystkim naszym studentom, absolwentom, wykładowcom i partnerom za ich wsparcie i wkład w nasze sukcesy. Jesteśmy niezmiennie zobowiązani do zapewniania wysokiej jakości edukacji, inspirującego środowiska naukowego i dalszego rozwoju naszych programów.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do bliższego zapoznania się z naszym wyróżnionym programem EMBA i dołączenia do naszej społeczności sukcesu w biznesie!

>>> zobacz pełen ranking (EMBA Ranking by Region: Europe)

QS Executive MBA Rankings 2023: Europe