Dr Beatricze Andrzejewska

Doświadczenie zawodowe:

Psycholog, menedżer, konsultant z 15-letnim doświadczeniem; metodyk i twórca narzędzi i programów rozwojowych. Przez 10 lat Dyrektor Programowy Centrów Eksperckich: Przywództwo i Szkoła Trenera Biznesu i wiceprezes Zarządu ds. Programowych IBD Business School.

Na co dzień zajmuje się zarządzaniem projektami i nadzorem nad całościową realizacją projektów rozwojowych w postaci: budowy całościowych programów rozwojowych, budowy narzędzi rozwojowych, testowych, assessmentowych, prowadzeniem sesji szkoleniowych, assessmentowych i feedbackowych (posiada certyfikację m.in. baterii testów HOGAN), nadzorem nad działaniami merytorycznymi. Zespołu trenersko-konsultanckiego, cykliczną superwizją zespołów rozwojowych itp.

Od 10 lat zarządza kompleksowymi programami rozwoju menedżerów – w skali roku to projekty z udziałem 5000-7000 uczestników; rocznie 35-50 programów rozwojowych z udziałem zespołów złożonych z 50-70 konsultantów.

Wybrani klienci, reprezentujący różne branże: ABB, Alior Bank, Aster-UPC, AXA, Bank Pocztowy, BGŻ PNP Paribas, Brembo, BZ WBK, BPH, Coca-Cola HBC, Coming Cable, Dalkia, DOZ sieci aptek, Exatel, Euro RSCG, Getin BANK, GroupM, Groupon, Jeronimo Martins, Magneti Marelii, Makro Cash 8. Cary, mBank, Ministerstwo Obrony Narodowej, Orlen SA., Orlen Upstream, PGE, Polpharma, PSE, PLAY, PKP (PLK, Intercity), Pollena Ostrzeszów, Polski Instytut Dyplomacji, Polskie Zakłady Zbrojeniowe, PZU, PKO BP, RWE, SKODA Auto Poland, Totalizator, VEOLIA, Volkswagen Group itp.

Obywatelstwo:

Polskie