Anna Mady

Doświadczenie zawodowe:

Ekspert z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarze HR i sprzedaży. Od 2017 roku związana jest z HR, gdzie główne obszary pracy to rekrutacja na stanowiska średniego i wyższego szczebla, budowanie strategii employer brandingowych, on-boarding, szkolenia oraz doradztwo kariery. Pracowała w sektorze usług, szkoleń specjalistycznych i konsultingu oraz outsourcingu finansowego. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu inteligencji behawioralnej, direct search, employer brandingu, zarządzania projektami oraz doradztwa kariery. Obecnie jest w trakcie certyfikacji z narzędzia „Career View” firmy Decision Dynamics. Prowadzi zajęcia m.in. dla studentów i absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Anna dołączyła do Career Angels w 2020 roku, gdzie jej główne obszary działalności to pełny zakres usług doradztwa kariery dla wszystkich poziomów organizacji. Dodatkowo jest Koordynatorem ds. Marketingu i Special Projects Manager.

Obywatelstwo:

polskie