Entrepreneurship Education in Business Schools – SEM FORUM

  Szkoła Biznesu Politechniki została partnerem badania pt. „Entrepreneurship Education in Business Schools„, autorstwa Forum Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej. Celem badania było zbadać praktyki nauczania oraz ich efektywność w polskich Szkołach Biznesu. >>> przeczytaj badanie

  The LockedDown Project

  Z radością informujemy, że Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej została właśnie partnerem badania „The LockedDown Project,” międzynarodowego projektu stworzonego przez London School of Economics, wybitną brytyjską szkołę biznesu. Badanie dotyczy wpływu pandemii koronawirusa na nasze codzienne funkcjonowanie. Kwestionariusz jest anonimowy i zajmie tylko 7-10 minut Twojego czasu. Podziel się z nami Twoją historią!

  >>> weź udział w badaniu

  Repozytorium Politechniki Warszawskiej

  Chcesz przeczytać więcej publikacji? Skorzystaj z bazy wiedzy na repozytorium Politechniki Warszawskiej. Baza Wiedzy PW gromadzi informacje o działalności środowiska akademickiego Politechniki Warszawskiej. W tej części systemu istnieje możliwość wyszukiwania autorów wg. cech formalnych (np. nazwisko, stanowisko, wydział) oraz wg charakterystyki dziedzinowej. Repozytorium PW stanowi integralną część systemu, archiwizuje w wersji cyfrowej pełne teksty materiałów dokumentujących prowadzone prace, w tym: monografie, artykuły z czasopism, rozdziały z książek i raporty, a także teksty utworów stanowiących podstawę do nadawania stopni i tytułów naukowych.

  >>> przejdź do Repozytorium PW

  Wystartował projekt badawczy NEUTRINO!

  Miło nam poinformować, że w lutym 2017 wystartował projekt NEUTRINO, który będzie modelował duże dane dotyczące pracowników sprzedaży i obsługi klienta. Jest to jednocześnie jeden z pierwszych projektów w Polsce na taką skalę, łączący potrzeby biznesu i nauki w obszarze zarządzania. więcej

  CEE Economic Scorecard – pewna przyszłość we wspaniałym regionie. PwC

  Współautorem badania jest prof. Witold Orłowski

  przeczytaj

  W czasie ostatnich dwóch dekad rejon Europy Środkowej i Wschodniej doświadczył ogromnych zmian. Jego udana przemiana z państwowego, niewydajnego i zamkniętego systemu ekonomicznego w rozwijającą się i konkurencyjną gospodarkę rynkową zaiste była dokonaniem historycznym. Kryteria prezentowane w tym raporcie stanowią narzędzie do porównywania różnych aspektów środowiska biznesowego w krajach tego regionu.

  Międzynarodowe badanie przedsiębiorczości GUESSS

  GUESSS to międzynarodowy projekt badawczy diagnozujący skłonność do przedsiębiorczości wśród studentów. Realizowany jest co dwa lata, nieprzerwanie od 2003 roku. Przeprowadzany jest w ramach ankiety on-line, a wyniki przedstawiane są w postaci raportu. Tegoroczna edycja po raz pierwszy objęła polskich studentów z 36 uczelni partnerskich, w tym ze Szkoły Biznesu PW.

  więcej