Dni otwarte

Sprawdź nas i zaplanuj swoją karierę z najlepszymi!

 

Uprzejmie informujemy, że w związku z pandemią koronawirusa,
wszystkie spotkania odbywać się będą w formie on-line. 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącymi wydarzeniami w zakładce webinaria.Webinar Energetyka odnawialna dla biznesu – 27.09.2022

27 września, o godz. 17:00, odbędzie się webinar na temat programu Energetyka Odnawialna dla biznesu. Jest to roczny program studiów podyplomowych realizowany w trybie weekendowym, współtworzony przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej i Instytut Energetyki Odnawialnej. Stworzony został z myślą o osobach działających w obszarze energetyki odnawialnej chętnych lepiej poznać uwarunkowania ekonomiczne i potrzeby rynku redukcji kosztów energii. Dołącz do nas i dowiedz się więcej!

>> ZAPISZ SIĘ

 


Webinar Total Design Management – 28.09.2022

Zapisz się na spotkanie informacyjne on-line na temat programu Total Design Management, współtworzonego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej i Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Stworzony został z myślą o ludziach otwartych na nowe pomysły, twórczych i innowacyjnych, pragnących rozwijać się  poprzez pracę w dynamicznych zespołach składających się z osób o różnym doświadczeniu i spojrzeniu na świat. Dowiedz się więcej podczas webinaru, który odbędzie się 28 września, o godz. 17:00.

>> ZAPISZ SIĘ

 

 

Webinar programów ACCA – 29.09.2022

Dołącz do spotkania informacyjnego on-line na temat programów Szkoły Biznesu PW przygotowujących do uzyskania międzynarodowej kwalifikacji ACCA – ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance oraz Strategic Finance & Accounting preparing for ACCA Professional Level Exams. Webinar odbędzie się 29 września, o godz. 17:00.

>> ZAPISZ SIĘ

 


Webinar programów farmaceutycznych – 12.10.2022

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sektorem farmaceutycznym i medycznym do udziału w spotkaniu informacyjnym dwóch programów Szkoły Biznesu PW: Studium Farmakoekonomiki i Interdyscyplinarnych Studiów Menedżerów Farmacji, które odbędzie się 12 października 2022, o godz. 17:00. 

> ZAPISZ SIĘ

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: (22) 234 70 89