Dni otwarte

Sprawdź nas i zaplanuj swoją karierę z najlepszymi!

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącymi wydarzeniami w zakładce wydarzenia.


 

LISTA NADCHODZĄCYCH WEBINARIÓW:

 

21 września 2023, Godzina 17:00 – WEBINAR Total Design Management 

Program stworzony został z myślą o ludziach otwartych na nowe pomysły, twórczych i innowacyjnych, pragnących rozwijać się  poprzez pracę w dynamicznych zespołach składających się z osób o różnym doświadczeniu i spojrzeniu na świat.

Zapisz się na spotkanie i dowiedz się więcej o programie studiów!

>>> ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

 

 

27 września 2023, Godzina 17:00 – WEBINAR Energetyka Odnawialna w Biznesie

Energetyka Odnawialna dla Biznesu to roczny program studiów podyplomowych realizowany  w trybie weekendowym, współtworzony przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej i Instytut Energetyki Odnawialnej. Stworzony został z myślą o osobach działających w obszarze energetyki odnawialnej chętnych lepiej poznać uwarunkowania ekonomiczne i potrzeby rynku w zakresie redukcji kosztów energii i integracji OZE z systemem energetycznym.

Dołącz do spotkania i dowiedz się więcej! >>> ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

 

28 września 2023, Godzina 17:00 – WEBINAR ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance

 width=Szkoła Biznesu otrzymała prestiżową akredytację ACCA, globalnej organizacji zrzeszającej top specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości oraz zarządzania, co potwierdza wysoki, zgodny ze światowymi standardami ACCA, poziom nauczania. Program gwarantuje odpowiedni nacisk na ćwiczenie praktycznych kompetencji poprzez analizę „case studies” na zajęciach.

Dołącz do spotkania i dowiedz się więcej!

>>> ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

 

28 września 2023, Godzina 18:00 – WEBINAR Strategic Finance & Accounting preparing for ACCA Professional Level Exams

3-semestralne studia podyplomowe adresowane do osób planujących przystąpić do 4 ostatnich egzaminów ACCA na poziomie Strategic Professional.  Celem kształcenia jest zdobycie przez uczestników wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu finansów, rachunkowości, audytu oraz zarządzania zgodnie ze standardami międzynarodowej kwalifikacji ACCA.

Dołącz do spotkania i dowiedz się więcej!

>>> ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

 

4 października, godz. 17:00 – Świadome zarządzanie karierą – webinar cyklu Talent Tree 

Zarówno pracowanie w jednej firmie przez 12 lat, jak i aktywne uczestnictwo w wyścigu szczurów niesie za sobą negatywne konotacje. Ale Twoje decyzje zawodowe nie muszą być aż tak czarno-białe! Rozwiązanie? Regularna diagnoza własnych potrzeb i znajomość czynników wpływających na nasze wybory.

Wszystkie niezbędne odpowiedzi dotyczące zarządzania karierą uzyskasz podczas nadchodzącego webinaru „Świadome zarządznie karierą” prowadzonego w ramach cyklu Talent Tree Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Anna Zadrożna z Career Angels wyjaśni, jak świadomie odpowiedzieć sobie na pytanie „Co najbardziej cenię w pracy i jaki kolejny krok w karierze zrobić, aby dawała mi ona pełną satysfakcję?”

Wypełnij >>>FORMULARZ i zarejestruj się na spotkanie on-line!

Kiedy? 4 października 2023, godz. 17:00

Link z dostępem do platformy Zoom zostanie przesłany w dniu webinaru.

 

5 październikka 2023, Godzina 17:00 – WEBINAR Akademia Psychologii Przywództwa 

5 października o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie informacyjne on-line na temat Akademii Psychologii Przywództwa, autorskiego programu Jacka Santorskiego i zespołu Values, opartego na modelu „wszechstronnego przywództwa” (Versatile Leadership) Kaplan DeVries i wieloletnim doświadczeniu w pracy z polskimi top-managerami. APP nastawiona jest na pracę nad sobą w roli liderki/lidera, budowanie osobistego autorytetu, umacnianie morale zespołu/załogi oraz zarządzanie relacjami i zmianami w dynamicznym otoczeniu biznesowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rekrutacji, szczegółach programu i wykładowcach? Dołącz do spotkania informacyjnego on-line! >>> ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

 

11 października 2023, Godzina 17:00 – WEBINAR Studium Farmakoekonomiki i Interdyscyplinarnych Studiów Menedżerów Farmacji

To roczne studia podyplomowe realizowane w trybie weekendowym przeznaczone dla osób pracujących lub chcących pracować w przemyśle farmaceutycznym bądź medycznym. Celem kształcenia jest zdobycie wiedzy i nabycie konkretnych, praktycznych umiejętności oraz rozwój kompetencji osobistych zwiększających możliwości rynkowe.

Dołącz do spotkania i dowiedz się więcej!

>>> ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

 

16 października 2023, Godzina 17:00 – WEBINAR Certificate in Business for Engineers

16 października o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie informacyjne on-line na temat programu Certificate in Business for Engineers. Certyfikat w biznesie dla inżynierów może pomóc inżynierom w szerszym spojrzeniu na funkcjonowanie biznesu w praktyce i może poprawić ich perspektywy zawodowe, czyniąc ich bardziej wszechstronnymi i konkurencyjnymi na rynku pracy. Wiele firm ceni pracowników, którzy łączą wiedzę inżynierską i dobrze rozumieją praktyki i koncepcje biznesowe

Dołącz do nas na spotkaniu i dowiedz się więcej!

>>> ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: (22) 234 70 89