Dni otwarte

Sprawdź nas i zaplanuj swoją karierę z najlepszymi!

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącymi wydarzeniami w zakładce wydarzenia.


 

Lista nadchodzących dni otwartych:


 

 • 15 maja 2024, godz. 17:00 – MBA Artificial Intelligence and Digital Transformation >>ZAPISZ SIĘ!
  to roczne studia podyplomowe w języku polskim adresowane do osób zainteresowanych obszarem nowoczesnych technologii informatycznych, które podnoszą konkurencyjność własnej organizacji, jak i pozwalają stworzyć nowy pomysł na biznes.

 

 • 21 maja 2024, godz. 17:00 – EXECUTIVE MBA >>ZAPISZ SIĘ!
  Prestiżowe, międzynarodowe studia podyplomowe w języku angielskim, z akredytacją EFMD, realizowane w trybie weekendowym. Program został zaprojektowany z myślą o potrzebach wyższej i średniej kadry menedżerskiej.

 

 • 28 maja 2024, godz. 17:00 – MBA Kaizen Industry 4.0 >>ZAPISZ SIĘ! 
  to trzysemestralne studia podyplomowe powstałe w partnerstwie z Kaizen Institute Poland oraz Instytutem Industry 4.0. Głównym celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy w zakresie organizacji i zarządzania nowoczesną organizacją.

 

 • 5 czerwca 2024, godz. 17:00 – MBA Smart City >>ZAPISZ SIĘ!
  to studia w języku polskim, które wyposażą uczestników w wiedzę z zakresu zarządzania inteligentnymi miastami oraz w umiejętności stosowania nowoczesnych narzędzi technologicznych, przyczyniających się do rozwoju zrównoważonych i innowacyjnych społeczności miejskich.

 

 • 18 czerwca 2024, godz.17:00 – MBA Cybersecurity Management >>ZAPISZ SIĘ!
  to 2-semestralne studia podyplomowe w języku polskim adresowane do osób o o kreatywnym i innowacyjnym podejściu do zarządzania cyberbezpieczeństwem.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: (22) 234 70 89