Radosław Kaczorek

Doświadczenie zawodowe:

Radosław Kaczorek, CISA, CIA, CISSP, CRISC
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Ecole Des Hautes Etudes Commerciales w Lille we Francji. Szef usług ITi cyberbezpieczeństwa w Grant Thornton Poland. Posiada blisko 25-letnie doświadczenie w zawodzie. Jest ekspertem w zakresie bezpieczeństwa informacji, zarządzania ryzykiem IT oraz  IT governance. Posiada bogate doświadczenie we wdrażaniu modelu IT Governance w oparciu o COBIT, jak również Security Governance w oparciu o ISO 27001 i ISO 22301. Prezes Oddziału ISACA w Polsce  w latach 2005-2009. Współzałożyciel działów bezpieczeństwa w KPMG (1998-2004) i Deloitte (2005-2007).

Od 2005 wykładowca na Podyplomowych Studiach Informatyki w Szkole Głównej Handlowej. Certyfikowany w zakresie kontroli ryzyka i systemów informatycznych (CRISC), Certyfikowany specjalista ds. bezpieczeństwa systemów informatycznych (CISSP), Certyfikowany audytor wewnętrzny (CIA), Certyfikowany audytor systemów informatycznych (CISA). Autor artykułów, prelegent na konferencjach i profesjonalny trener. Aktywny uczestnik INDI Open Astronomy Instrumentation i twórca sterowników do urządzeń astrofotograficznych.

Obywatelstwo:

polskie