Webinar ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance – 28.09.2023, godz.17:00

width=28 września o godz. 17:00 odbyło się spotkanie informacyjne on-line na temat programu ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance.

Studia podyplomowe trwają 2 semestry i prowadzą do uzyskania dyplomu przyznawanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Szkoła Biznesu otrzymała prestiżową akredytację ACCA, globalnej organizacji zrzeszającej top specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości oraz zarządzania, co potwierdza wysoki, zgodny ze światowymi standardami ACCA, poziom nauczania. Program gwarantuje odpowiedni nacisk na ćwiczenie praktycznych kompetencji poprzez analizę „case studies” na zajęciach.