Agnieszka Kossakowska

Doświadczona manager. Członkini ACCA i Rady Członków ACCA. Od wielu lat na kluczowych stanowiskach zarówno w pionach finansowych, jak i w zarządach spółek. W trakcie pracy zawodowej przeszła wszystkie etapy – od referenta, przez specjalistę do dyrektora finansowego oraz członka zarządu. Aktualnie Senior Finance Manager w IAC Group, gdzie odpowiada za tworzenie i optymalizację procesów dla obszaru Europy oraz Indii. Zwolenniczka pracy aktywnej, nastawiona na ciągłą analizę istniejących rozwiązań i szukanie możliwości ich ulepszania. W swojej pracy miała okazję zarówno tworzyć organizację od podstaw, jak i przeprowadzać procesy naprawcze w istniejących spółkach. Dzielenie się wiedzą jest przyjemnością, którą realizuje prowadząc od lat wykłady dla studentów uniwersytetów ekonomicznych.