Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej uruchamia studia podyplomowe MBA Cybersecurity Management

Studia podyplomowe MBA Cybersecurity Management to wspólny projekt Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Są unikatową propozycją na polskim rynku, oferują praktyczną wiedzę z zakresu nowoczesnych metod wykorzystywanych w zarządzaniu cyberbezpieczeństwem, a także technicznych podstaw działania całości infrastruktury teleinformatycznej.

MBA Cybersecurity Management to 2-semestralne studia podyplomowe w języku polskim adresowane do osób o o kreatywnym i innowacyjnym podejściu do zarządzania cyberbezpieczeństwem.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym on-line na temat nowych studiów.
Kiedy? 28 czerwca, godz. 17:00.

>>>zapisz się