Power Skills for IT Leaders

Power Skills for IT Leaders. The competencies of the future IT leader course is addressed to IT managers with at least 3 years of experience in a position related to team management. The program is conducted in Polish and is dedicated to people working in the tech/IT field of project management in various industries. The aim of the programme is to provide the knowledge and skills necessary to create an effective team development plan. Our students will learn how to build long-term team engagement.

The course is addressed to:

IT managerial staff from various industries (at least 3 years of managerial experience)
IT directors/managers/team leaders: roles from strategy teams, projects, PMO, process management, etc.
middle and senior managers in IT; experienced experts cooperating with IT

What do we offer?

practical knowledge and skills to build an effective strategy on the line IT – the consumer – internal client
effective tools to build and maintain a committed and effective IT team
you will learn the leader competencies in the modern world of hybrid work in organizations, especially in IT work
benefits from the experience of C-level experts and practitioners in the technology industry

Language of instruction: Polish

Number of instruction hours: 48h

Course start: autumn 2024

Class hours:
Friday: 9:00 a.m.-4:30 p.m.
Saturday: 9:00 a.m.-4:30 p.m.

contact- ikonka

+48 22 234 70 89
powerskillsIT@biznes.edu.pl

Program Power Skills for IT Leaders. Kompetencje przyszłości lidera IT kierujemy do managerów IT z minimum 3-letnim doświadczeniem na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem. Program dedykujemy osobom pracującym w obszarze technologii/zarządzania projektami IT w różnych branżach. Celem programu jest dostarczenie wiedzy i umiejętności stworzenia efektywnego planu rozwoju zespołu. Dzięki temu nasi studenci dowiedzą się jak budować długotrwałe zaangażowanie zespołów.

“Power skills” to dziś kluczowe kompetencje każdego lidera, zwłaszcza w pełnej wyzwań branży technologicznej: bez umiejętnej współpracy, budowania relacji, umiejętnego zarządzania efektywnością, nie ma możliwości sprawnego zarządzania w świecie pracy hybrydowej i dzisiejszej sytuacji makroekonomicznej.

Stworzyliśmy program, który uczy wykorzystać swoje “power skills” w praktyce – w świecie pełnym wyzwań biznesowych, ambitnych strategii i dynamicznych zmian.

Program prowadzą praktycy z poziomu C-level z obszaru IT, jak również współpracujący od lat z branżą technologiczną konsultanci.

Podczas 4 intensywnych zjazdów skoncentrują się oni na: budowaniu zaangażowania zespołów IT z uwzględnieniem nowoczesnych i skutecznych praktyk, budowaniu strategii IT, transformacji biznesowej i expectations management w organizacji.

Adresaci kursu:

kadra managerska IT z różnych branż (min 3 lata doświadczenia w roli managera)
dyrektor IT/manager/kierownik/team leader/: role z zespołów strategii, projektów, PMO, zarządzania procesami etc.
 managerowie średniego i wyższego szczebla w IT; doświadczeni eksperci współpracujący z IT

Czego się nauczysz?

zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności budowania skutecznej strategii na linii IT – konsument – klient wewnętrzny
poznasz skuteczne narzędzia do zbudowania i utrzymania zaangażowanego i efektywnego zespołu IT
poznasz kompetencje lidera we współczesnym świecie pracy hybrydowej w organizacji z uwzględnieniem specyfiki pracy IT
skorzystasz z doświadczeń ekspertów i praktyków C-level w branży technologicznej

>>>ZAPISZ SIĘ<<<

na listę oczekujących!

Język wykładowy: polski

Liczba godzin: ok. 48h

Tryb zajęć: stacjonarny

Początek zajęć: jesień 2024

Godziny zajęć:
piątek: 17:00– 20:15
sobota: 09:00 – 16:30

Sesje wykładowe: 4 zjazdy

contact- ikonka

powerskillsIT@biznes.edu.pl

+48 22 234 70 89

Power Skills for IT Leaders. Kompetencje przyszłości lidera IT to program dla managerów IT z minimum 3-letnim doświadczeniem na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem. Celem programu jest dostarczenie wiedzy i umiejętności stworzenia efektywnego planu rozwoju zespołu.