Tomasz Bożyczko

Doświadczenie zawodowe:

Tomasz Bożyczko jest znakomitym liderem biznesowym z bogatym wykształceniem i doświadczeniem w sprzedaży i marketingu. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Executive MBA na WUTBS. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu, Tomasz zajmował kluczowe stanowiska w firmach technologicznych i konsultingowych, takich jak Sagem, Topcom i Alma Consulting Group w Polsce, gdzie zdobył bogatą wiedzę i doświadczenie w sprzedaży i marketingu.

Tomasz zdobył również międzynarodowe doświadczenie pracując dla globalnych firm edukacyjnych, w tym Laureate Education Inc i Global University Systems w Amsterdamie. Dało mu to dogłębne zrozumienie globalnych rynków i strategii biznesowych, które stosuje w swojej obecnej roli jako założyciel i dyrektor generalny Fast Forward Solutions, firmy konsultingowej i rekrutacyjnej specjalizującej się w rozwoju kariery i rekrutacji C-Level w branży technologicznej, sprzedaży i marketingu cyfrowego.

Poprzez Fast Forward Solutions Tomasz ściśle współpracuje z kadrą zarządzającą polskich i międzynarodowych firm, pomagając im w skalowaniu biznesu i osiąganiu celów. Wnosi do swojej roli bogate doświadczenie i wiedzę. Tomasz jest pasjonatem pomagania firmom w osiągnięciu pełnego potencjału, a jego zaangażowanie na rzecz klientów znajduje odzwierciedlenie w sukcesach, które osiągnęli pod jego kierunkiem.

Obywatelstwo:

polskie