Nowe programy w ofercie!

Z przyjemnością informujemy, że  włączyliśmy do oferty Szkoły Biznesu PW sześć nowych programów, które wpisują się w misję kształcenia wszechstronnych liderów. Zapraszamy do zapoznania się i wybrania tych, które odpowiadają Twoim potrzebom i Twojego zespołu!

ESG Management – intensywny i praktyczny kurs menadżerski zaprojektowany dla osób chcących zdobyć wiedzę oraz wskazówki niezbędne do efektywnego zarządzania problematyką ESG w swoich organizacjach. Zdobyta wiedza pozwoli zoptymalizowanie wewnętrznej dystrybucji zadań w organizacji i włączenie ESG do zarządu strategicznego (84h, zajęcia w piątki/soboty start; 27 październik 2023)

Power Skills for IT Leaders–  to program mający za zadanie dostarczenie wiedzy i umiejętności stworzenia efektywnego planu rozwoju zespołu. Dzięki temu nasi studenci dowiedzą się jak budować długotrwałe zaangażowanie zespołów. (44h, zajęcia w soboty/niedziele start: 28  wrzesień 2023)

Doradztwo Kariery w Praktyce– roczny program studiów podyplomowych w formie zdalnej współtworzony przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej i Career Angels. Stworzony został z myślą o osobach chcących stać się ekspertami posiadającymi umiejętności niezbędne do  świadczenia usług  doradztwa kariery. Program jest podzielony na 3 moduły, do każdego można przystąpić oddzielnie (180h, zajęcia w soboty/niedziele, start: 18 listopad 2023)

Career Advisory w organizacji– Dwu i pół miesięczny moduł online Doradztwa Kariery w Praktyce zajmujący się głęboko zakorzenionymi aspektami rozwoju kariery w kontekście organizacji. Moduł dostarcza narzędzi i testów, które pomagają klientom identyfikować i weryfikować ich cele zawodowe (80h, zajęcia w soboty/niedziele, start: 18 listopada 2023)

CV & Linkedin– Miesięczny moduł online Doradztwa Kariery w Praktyce przygotowujący uczestników do skutecznego poszukiwania pracy i budowania kariery poprzez naukę tworzenia efektywnego CV, wykorzystanie platformy LinkedIn w procesie szukania pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku online.  (34h, zajęcia w soboty/niedziele, start: 10 luty 2024)

Poruszanie się po rynku pracy– Dwu i pół miesięczny moduł online Doradztwa Kariery w Praktyce skupiający się na przygotowaniu uczestników do skutecznego działania w dynamicznym środowisku zawodowym. Obejmuje on szereg kluczowych zagadnień i umiejętności, które są niezbędne dla Konsultantów Kariery i doradców zawodowych (60h, zajęcia w soboty/niedziele, start: 9 marzec 2024)

Gorąco zachęcamy do śledzenia oferty naszej Szkoły. Będziemy ją rozszerzali by błyskawicznie reagować na dokonujące się w świecie biznesu zmiany. Głęboko wierzymy w ideę „life long learning”, bez której trudno wyobrazić sobie stały i wszechstronny rozwój nowoczesnych liderów.

Bądźcie z nami!