Nowe programy w ofercie!

Z przyjemnością informujemy, że  włączyliśmy do oferty Szkoły Biznesu PW pięć nowych programów, które wpisują się w misję kształcenia wszechstronnych liderów. Zapraszamy do zapoznania się i wybrania tych, które odpowiadają Twoim potrzebom i Twojego zespołu!

Navigating Your Success in Corporations – to prestiżowy program w języku angielskim, przygotowany z myślą o menedżerach pragnących odnieść sukces w globalnych korporacjach i dużych przedsiębiorstwach (120 h, zajęcia w soboty, start: maj 2023)

Post MBA Digital Transformation – intensywny  program dla absolwentów MBA zainteresowanych wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych w podnoszeniu konkurencyjności własnych organizacji (86 h, zajęcia w soboty/niedziele, start: kwiecień 2023)

Data Science i Uczenie Maszynowe dla Menedżerów–  to krótkie, interaktywne szkolenie on-line w zakresie sztucznej inteligencji, analizy danych i uczenia maszynowego. (28h, zajęcia w poniedziałki on-line, start: 13 marca 2023)

First Manager Skills –  intensywny i praktyczny program rozwoju umiejętności menedżerskich dla osób stawiających pierwsze kroki w zarządzaniu i świeżo awansowanych menedżerów.  (80 h, zajęcia w piątki/soboty, start: kwiecień 2023)

Certificate in Business For Engineers – semestralny kurs w języku angielskim, adresowany do studentów i absolwentów kierunków ścisłych uczelni wyższych przygotowujący do płynnego przejścia ze świata akademickiego do środowiska korporacji i startupów  (72 h, zajęcia w środy on-line/soboty, start: kwiecień 2023)

Gorąco zachęcamy do śledzenia oferty naszej Szkoły. Będziemy ją rozszerzali by błyskawicznie reagować na dokonujące się w świecie biznesu zmiany. Głęboko wierzymy w ideę „life long learning”, bez której trudno wyobrazić sobie stały i wszechstronny rozwój nowoczesnych liderów.

Bądźcie z nami!