Photo Contest

 

XIII edycja konkursu fotograficznego
„WUT BS PHOTO CONTEST 2020”

 

PHOTO CONTEST   PHOTO CONTEST   PHOTO CONTEST  PHOTO CONTEST  PHOTO CONTEST

Pierwsza edycja konkursu fotograficznego WUT BS PHOTO CONTEST została zorganizowana z inicjatywy studentów programu Executive MBA 2007-09 i od tego czasu co roku z radością podtrzymujemy tę tradycję. Konkurs adresowany jest do Studentów, Absolwentów, Wykładowców i Pracowników naszej Szkoły.


Zasady XIII edycji Konkursu:

Konkurs obejmuje dwie kategorie:

A. „Świat z nowej perspektywy. Moje odkrycia”

W tej kategorii dopuszcza się możliwość manipulowania obrazem. Zastrzega się, że osoba uczestnicząca w konkursie posiada pełnię praw autorskich lub praw użycia odnośnie wykorzystywanych materiałów.

B. „Najlepsze zdjęcie, jakie zrobiłem w 2020 roku”

W kategorii B nie dopuszcza się możliwości manipulowania obrazem. Osoba uczestnicząca w konkursie powinna być autorem zdjęcia.

Zasady zgłoszenia udziału w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. zapoznać się z regulaminem zobacz
2. przesłać konkursowe zdjęcie na photo@biznes.edu.pl * (w formacie .jpg, nie mniejsze niż 1024×758 pikseli)
3. wypełnić zgłoszenie on-line zobacz

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres marketing@biznes.edu.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 grudnia 2020


Nagrody

Zwycięzcy w obu kategoriach otrzymają statuetki:

A. „The world from a new perspective” Prize Winner 2020

B. „The best photo I took in 2020” Prize Winner 2020

Na zwycięzców czekają statuetki, dyplomy i inne nagrody rzeczowe. Do wygrania między innymi vouchery na sesje mentoringu i life coachingu z Małgorzatą Wardą oraz Edwardem Stanochem.

Więcej na temat prowadzących szkoleń:

Małgorzata Warda:

Do wygrania 3 indywidualne 90-minutowe sesje mentoringu menadżerskiego ufundowane przez firmę Warda Consulting Team. Realizacja sesji z Małgorzatą Wardą, absolwentką programu Executive MBA Szkoły Biznesu PW, mentorem biznesu, certyfikowanym międzynarodowo przez European Mentoring & Coaching Council oraz mentorem kognitywnym certyfikowanym przez Instytut Kognitywistyki. Małgorzata Warda ma ponad 20 lat doświadczenia na wysokich stanowiskach zarządczych (m.in. jako Dyrektora Generalny i Dyrektor Handlowy) – specjalizuje się w obszarze sprzedaży i zarządzania dużymi zespołami oraz w matematyce biznesowo-handlowej. Więcej informacji o idei mentoringu znajdziesz >>> tutaj oraz na stronie www.wardateam.com. Przeczytaj również wywiad z mentorką >>> zobacz

 


Edward Stanoch:
 

Jedna z nagród to voucher na sesję mentoringu i coachingu z Edwardem Stanochem, konsultantem biznesowym, przedsiębiorcą, wykładowcą, promotorem well-being. Edward posiada blisko 25-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa strategicznego i HR. Entuzjasta nowych technologii w medycynie. Wieloletni i uznany wykładowca EMBA Szkoły Biznesu PW, w zakresie zarządzania strategicznego. Udzieli wsparcia w obszarach: strategii w biznesie, doradztwa strategiczne i HR, praktyk uważności i koncentracji w pracy, rytuałów w życiu managera pozwalających zachować właściwe proporcje pomiędzy stresem a regeneracją. Więcej informacji na temat badań dotyczących stylu życia i organizacji pracy znajdziesz na stronie programu >>> NuChapter.

 

PHOTO CONTESTPHOTO CONTESTPHOTO CONTESTPHOTO CONTEST


Ocena

Oceny zdjęć dokona Komisja powołana przez Szkołę Biznesu PW, w skład której wchodzą:

1. dr Paweł Urbański – Dyrektor Szkoły Biznesu PW

2. Konrad Siuda – grafik, były Dyrektor Kreatywny m.in. Newsweek Polska oraz Gazety Prawnej, obecnie związany z Przeglądem Sportowym.

3. Marcin Janiszewski – artysta fotografik związany z wydawnictwem Axel Springer.

Komisja oceniająca weźmie po uwagę:

1. pomysł
2. kreatywność
3. poprawność kompozycyjną
4. poprawność techniczną

 

Nie może zabraknąć Twojego zdjęcia!  Serdecznie zapraszamy!

Zobacz galerie zdjęć z poprzednich edycji!

 2014  2015  2016  2017  2018  2019

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: (22) 234 70 89