Anna Radzikowska

Doświadczenie zawodowe:

Po ośmiu latach pracy w korporacji motoryzacyjnej postanowiłam zainwestować w pomysł na biznes kawiarniany, z którym przyszła do mnie moja przyjaciółka z liceum. Początkowo miałam tylko zainwestować w projekt i utrzymać pracę na etacie, ale wkrótce okazało się, że biznes wymaga ode mnie większego, bezpośredniego zaangażowania. Po upływie roku rzuciłam etat i stałam się businesswoman. To wszystko miało miejsce 15 lat temu. Działałyśmy często intuicyjnie, ale mimo tego To Lubię Café odniosło sukces, bo od początku razem ze wspólniczką wykazałyśmy wiele przezorności i rozwagi. Wierzyłyśmy w nasz pomysł, ale jednocześnie z dużą dozą konserwatyzmu odnosiłyśmy się do przyszłości, w tym do planów sprzedaży czy obrotu pieniędzmi. Zdałam sobie sprawę z tego, że wyzwaniem jest nie tylko stworzenie biznesu, ale również utrzymanie go i rozwijanie przez lata i że moje doświadczenia na tym polu są cenne. Poczułam, że warto podzielić się nimi z innymi kobietami, aby ich przygoda z biznesem mogła być bardziej przewidywalna i częściej kończyć się sukcesem.

Okazuje się, że wystarczy kilka prostych działań, aby zwiększyć swoje szanse na dobry start i sukces w biznesie. Wszystkie znalazły się w moim programie ODWAŻNA.COM. Chodzi o to, abyś rozumiała kim naprawdę jesteś, jaki jest Twój życiowy cel, czym dysponujesz, jakie obszary związane z działalnością gospodarczą musisz lepiej poznać i na jakie ryzyko się narażasz. Ta wiedza sprawi, że poczujesz się zmotywowana, gotowa do działania i pewna tego, co ma się wydarzyć nie tylko w Twoimi biznesie, ale w Twoim życiu w ogóle. A kiedy odważysz się w końcu wystartować, nauczysz się, jak radzić sobie wśród ciągłych wzlotów i upadków, które niewątpliwie Cię czekają.

Anna jest posiadaczką dyplomu MBA Oxford Brookes Univesity. Jest akredytowanym coachem i mistrzem NLP. Posiada dyplom the Practitioner Coach Diploma i the Executive & Corporate Coach Certificate Międzynarodowego Instytutu Coachingu i Mentoringu (IIC&M) oraz the NLP Master Practitioner Certificate w Academy of Modern Applied Psychology.

Obywatelstwo:

polskie