Eventy

Eventy

Sprawdź najbliższe eventy Szkoły Biznesu PW!

  25 kwietnia o godzinie 17:00 odbędzie się kolejny wykład inspiracyjny (online) w języku angielskim.  Tym razem spotkamy się z prof. Vish Maheshwari – wykładowcą Salford Business School, University of Salford, UK, który poprowadzi wykład pt. „Sustainable Place Branding – drivers for better future“.

Prof. Vish Maheshwari jest profesorem marketingu i dziekanem ds. naukowych na Wydziale Biznesu Salford, na Uniwersytecie Salford w Wielkiej Brytanii. Interesuje się sukcesami studentów i technologia edukacyjna (EdTech). Pełni rolę lidera strategicznego w dostarczaniu strategicznych rezultatów edukacyjnych, włączając w to kompetencje cyfrowe. Profesor Maheshwari jest redaktorem współpracującym w czasopiśmie Journal of Marketing Intelligence and Planning, członkiem Chartered Institute of Marketing, starszym członkiem AdvanceHE i recenzentem Quality Assurance Agency w Wielkiej Brytanii.

 O wykładzie:

Place branding, czyli branding miejsc, to proces zarządzania wizerunkiem miasta, regionu, czy kraju w celu budowania rozpoznawalnej i atrakcyjnej marki. Ma to na celu nie tylko przyciąganie turystów, ale także inwestorów, mieszkańców i studentów, a także zwiększenie swojej widoczności i pozycji na arenie międzynarodowej.

  Dołącz do nas już teraz!

Kiedy? 25 kwietnia, 17:00

>>Link do zooma

 

Obserwuj nasze  Social Media!

Instagram

Facebook

LinkedIn