Kariera w finansach? Rozpędź ją w nowym roku dzięki studiom MBA Finance & Technology

Marzysz o karierze w finansach? W Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej znajdziesz studia podyplomowe MBA Finance & Technology, dzięki którym zdobędziesz wiedzę niezbędną do zarządzania firmą w dynamicznie zmieniającym się, cyfrowym środowisku.

Dla kogo są studia MBA Finance & Technology?

Studia MBA Finance & Technology są skierowane do szerokiej grupy specjalistów, którzy działają w branży finansowej. Skorzystają na nich menedżerowie, którzy chcą rozszerzyć swoje kompetencje przywódcze i zdolności analityczne w zakresie zarządzania strategicznego. Kadra kierownicza działająca w obszarze finansowym oraz właściciele i udziałowcy mogą dowiedzieć się wiele nowego, co umożliwi im podejmowanie lepszych decyzji ekonomicznych.

Na studia MBA Finance & Technology powinni zapisać się także doradcy biznesowi i konsultanci, a także menedżerowie różnych szczebli, którzy chcą posiadać kompetencje w zmieniającej się cyfrowej rzeczywistości gospodarczej.

Jaką wiedzę zdobędziesz na studiach MBA Finance & Technology?

W trakcie studiów MBA Finance & Technology poznasz procesy biznesowe, które wpływają na wdrażanie strategii w firmie z sukcesami. Zobaczysz, jak podejmować decyzje, aby przyczynić się do wzrostu wartości firmy. Nauczysz się poprawnie analizować informacje finansowe, jak i niefinansowe, dotyczące bieżącej działalności firmy.

Studia podyplomowe w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej uczą także właściwej oceny projektów inwestycyjnych i zarządzania ryzykiem. Poznasz także tajniki zarządzania podatkami, jak i wszystkie niezbędne kwestie dotyczące rynków finansowych. Bez problemów stworzysz plan finansowy i zaczniesz zarządzać płynnością finansową.

Dlaczego studia MBA Finance & Technology są dobrym wyborem właśnie dla Ciebie?