Agnieszka Bierawska

Doświadczenie zawodowe:

Agnieszka Bierawska to ekspert i praktyk w obszarze HR i rozwoju osobistego pracowników. Od blisko 20 lat pracuje dla firm międzynarodowych i polskich z różnych branż. Pełniła managerskie role w obszarach HR w branżach z sektora bankowości (GE/Bank BPH, Alior Bank, mBank), ubezpieczeń (Metlife) oraz produkcji gier (CD Projekt). Wdrażała nowoczesne modele HR oraz odpowiadała za transformacje obszarów HR i strategicznego łączenia roli z biznesem. Z wykształcenia jest socjologiem, ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim. Jest również absolwentką licznych szkoleń polskich i międzynarodowych oraz studiów podyplomowych, m in: Akademii Asesora na Uniwersytecie SWPS, Akademii Rozwoju Umiejętności Trenerskich (Uniwersytet SWPS), Coaching i Mentoring (Uniwersytet SWPS). W ostatnich latach zdobywała wiedzę i doświadczenie na kursach terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (CTSR), którą dziś łączy z praktycznym doświadczeniem managerskim współpracując w roli mentora i coacha jako zewnętrzny konsultant dla biznesu.

Obywatelstwo:

polskie