Marcin Dzienniak

Doświadczenie zawodowe:

Marcin Dzienniak to manager z ponad 20 letnią praktyką w realizacji projektów biznesowych i technologicznych w sektorze finansowym zdobytą w największych firmach konsultingowych oraz instytucjach finansowych. W 2021 dołączył do OChK jako wiceprezes i CTO, gdzie rozwinął dział usług profesjonalnych w zakresie wdrażania i utrzymania rozwiązań opartych o technologie chmurowe Google Cloud Platform, Microsoft Azure oraz własnej autorskiej chmurze publicznej OChK adresowanej do zarówno do sektora publicznego jak i komercyjnego oraz firm digital native. W latach 2018 – 2020 pracował w PKO Banku Polski o na stanowisku Dyrektora Departamentu Rozwoju Aplikacji Sprzedażowych i Wsparcia oraz Dyrektora Formacji Cloud Center of Excellence w ramach którego kierował Programem Transformacji Technologicznej Road2Cloud. W latach 2018 -2013 pracował w firmach konsultingowych Accenture i BCG. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Informatyka i Ekonometria oraz Finanse i Bankowość, ukończył również Executive Leadership Development Program na Uniwersytecie Stanforda.

Obywatelstwo:

polskie