Michał Maciejczak

Doświadczenie zawodowe:

Pracuje jako Head of Facilities Management w Kaufland Polska. Absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, a w trakcie rozwoju kariery także kierunków „Master Class of Management – psychologia działań managerskich” i „Coaching z elementami psychologii” na Uniwersytecie SWPS.

Swoje prawie 10-letnie doświadczenie w obszarze nieruchomości zdobywał zarówno w Facility Management i leasingu, jak również poprzez realizację nowych obiektów oraz ich modernizację. Był członkiem zespołu odpowiedzialnego za przejęcie i rebranding obiektów Tesco w sześciu miastach w Polsce, a w trakcie swojej przygody z nieruchomościami, zarządzał ponad 30 000 m2 GLA w obiektach rozproszonych po całej Polsce. Dzisiaj jest przedstawicielem 12-osobowego zespołu, który odpowiada za kompleksowe zarządzanie prawie dziewięćdziesięcioma nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 500 000 m2, znajdującymi się w portfolio Kaufland w Polsce. Jest także odpowiedzialny za obszar energii i techniki budynkowej dla całej organizacji.

Pomiędzy projektami realizuje się także w roli coacha i mentora w organizacji „PRACOWNIA nie wiem”, dzieląc się swoją wiedzą i zebranymi przez lata doświadczeniami.

Obywatelstwo:

polskie