Piotr Jarzyński

Doświadczenie zawodowe:

Wspólnik w Kancelarii Prawnej Jarzyński & Wspólnicy. Ekspert Komitetu ds. Nieruchomości Krajowej Izby Gospodarczej. Doradza kompleksowo przy przygotowaniu i realizacji inwestycji budowlanych. Specjalizuje się w zakresie postępowań o wydanie warunków zabudowy, pozwoleń na budowę oraz legalizacyjnych. Zajmuje się także sprawami dotyczącymi planowania i zagospodarowania przestrzennego. Autor artykułów dotyczących zagadnień z zakresu nieruchomości i inwestycji budowlanych. Jest redaktorem i współautorem książki pt. „Inwestycje budowlane w praktyce” oraz współautorem komentarza do nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Prowadzi szkolenia dla izb, uczelni wyższych i firm.

Obywatelstwo:

polskie