Paweł Zięba

Doświadczenie zawodowe:

Paweł Zięba Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie budowy systemów OT/IT, bezpieczeństwa systemów OT/IT, strategii i transformacji IT/OT, zdobyte zarówno w globalnych organizacjach tzw. „Wielkiej Czwórki” jak i firm z sektora infrastruktury krytycznej czy też FMCG oraz firm IT z obszarów produkcji oprogramowania. Realizował wiele projektów z zakresu bezpieczeństwa systemów OT\IT dla firm z grupy Fortune 500 oraz największych polskich firm. Paweł jest absolwentem kierunku Informatyka na Politechnice Łódzkiej na wydziale Elektrotechniki Elektroniki Informatyki i Automatyki oraz absolwentem studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej na kierunku zarządzania wiedzą przy użyciu nowoczesnych technologii.

Obywatelstwo:

polskie