Joanna Buczyńska

Doświadczenie zawodowe:

Joanna Buczyńska jest ekspertem HR oraz certyfikowanym coachem ICF (1800h). Prowadzi sesje indywidualne oraz grupowe dla klientów biznesowych i indywidualnych. Prowadzi warsztaty z obszaru HR i rozwoju osobistego. HR’owe i coachingowe doświadczenie budowała przez kilkanaście lat w międzynarodowych korporacjach (Raiffeisen Bank Polska S.A., PLAY) kierując m.in. projektami rekrutacji, rozwoju zawodowego i zaangażowania i pracowników.
Jako HR Biznes Partner wspierała m.in. członków zarządu, opierając się na metodach pracy coachingowej.
Jest mentorem w programie Biznes w Kobiecych Rękach w ramach sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
Ukończyła międzynarodową Szkołę Coachów the Art & Science of Coaching na Erickson College przy Uniwersytecie Jagiellońskim.
Posiada certyfikat ukończenia Szkoły Trenerów i prowadzi warsztaty umiejętności miękkich. Joanna zajmuje się również facylitowaniem spotkań, a job crafting jest jednym z jej ulubionych narzędzi do pracy nad zaangażowaniem pracowników.
Joanna jest w trakcie certyfikacji na terapeutę systemowego przy Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.

Obywatelstwo:

polskie