Sesje Wyjazdowe

Sesje Wyjazdowe

NOWOŚĆ W OFERCIE! – Studenci Executive MBA, w ramach czesnego, będą mieli szansę uczestniczyć w wyjątkowej sesji wyjazdowej do Nowego Jorku! W ofercie przewidziane jest seminarium biznesowe w The City University of New York, Baruch College, jednej z nowych partnerskich uczelni Szkoły Biznesu PW.

 

Przykładowe relacje:

 

Wyjazdy do innych państw

  • Moduł w Nowym Jorku: „LEADERSHIP AND BUSINESS IN A GLOBAL CITY”

Studenci Executive MBA mogli wziąć udział w intensywnym module, współorganizowanym przez CEU BS, podczas którego odwiedzają nowojorskie firmy z sektora finansowego, farmaceutycznego, czystej energii oraz konsultingu. Celem wyjazdu jest podniesienie kompetencji menedżerskich studentów w zakresie międzynarodowych standardów oraz zapoznanie ich z najbardziej zaawansowanymi trendami, które mogą być wykorzystane w pracy niezależnie od lokalizacji firmy w świecie.

Wyjazdy do innych państw

WUTBS New York Study Visit
>>>ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

 

  • Moduł w Indiach (Bangalore & Delhi): „GLOBAL ECONOMY – INDIAN  PERSPECTIVE”

Wyjazd daje szansę uczestnikom na poznanie realiów biznesowych w Indiach. W programie przewidziane zostały liczne wizyty
w lokalnych przedsiębiorstwach, w tym wysoko zaawansowanych technologicznie (m.in. Infosys, JK Tyre, Saankhya Labs, Biocon). Jest współorganizowany przez Szkołę Biznesu PW oraz Chandragupt Institute of Management Patna.

Wyjazdy do innych państw

WUTBS India Study Visit
>>>ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ
>>>ZOBACZ FILM

 

  • Moduł w Chinach (Szanghaj)

Wizyta w Szanghaju to niepowtarzalna okazja bliższego poznania chińskiej gospodarki, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia horyzontów w zakresie dynamicznego rozwoju ekonomicznego Państwa Środka. Seminarium
w Chinach obejmuje wizyty w przedsiębiorstwach, warsztaty, briefingi, udział w wydarzeniach kulturalnych. Wyjazd organizowany jest przez Baltic Institute of Management.

Wyjazdy do innych państw

WUTBS China Study Visit
>>>ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Aplikuj teraz

Język wykładowy: angielski

Liczba godzin zajęć: 500 h + ok. 300 h
opcjonalnych zajęć specjalistycznych

>>>NOWA ELASTYCZNA FORMUŁA!

Początek zajęć: 15 października

Godziny zajęć:
piątek: 18:00 – 21:15
sobota: 08:15 – 17:30
niedziela: 08:15 – 15:30

Kontakt:
+48 22 234 70 33
+48 607 670 621