Akademia Psychologii Przywództwa – dzień otwarty | 19 września, godz. 17:00

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych obszarem rozwoju osobistego i przywództwa na otwarte spotkanie informacyjne programu Akademia Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu PW oraz Values Consulting.

Omówimy problematykę i sposób realizacji APP, który odróżnia nasze podejście od większości dostępnych na rynku projektów. Opowiemy również jak się przygotować, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z udziału w programie. Swoją perspektywą podzielą się również trenerzy i absolwenci.

Zaczniemy od 40–minutowego wykładu Jacka Santorskiego pt. „Magia „i” / remedium na dylematy przywództwa”, który będzie nawiązaniem do jego i Pawła Oksanowicza książki pt. „I” – Refleksje o przywództwie jutra.Absolwenci APP: Monika Smulewicz, Joanna Ceplin i Arkadiusz Mastalerek podzielą się swoim doświadczeniem z naszego studium, refleksjami o przywództwie i o tym co się u nich zmieniło w trakcie naszego studium.

Dalszą rozmowę poprowadzą: Sławek BłaszczakKatarzyna Florkiewicz – wraz z Jackiem Santorskim odpowiedzą też na wszystkie Wasze pytania.

Kiedy? 19 września, godz. 17:00

Gdzie? Szkoła Biznesu PW ul. Koszykowa 79 Warszawa