Dr Divya Singhal

Doświadczenie zawodowe:

Dr Divya Singhal jest profesorem w obszarze zarządzania ogólnego i polityki publicznej oraz przewodniczącą Centrum Wrażliwości Społecznej i Działań w Goa Institute of Management, Goa, Indie. Posiada około 25-letnie doświadczenie, w tym 20 lat pracy na pełny etat w akademii. Jej zainteresowania dydaktyczne i badawcze obejmują rozwój, odpowiedzialność, pedagogikę i zarządzanie. Wykłada przedmioty związane z zrównoważonym rozwojem, metodami badawczymi oraz muzyką i zarządzaniem.

Została nagrodzona stypendium doktoranckim ICSSR w Nowym Delhi. Miała przywilej prowadzenia kilku znaczących projektów we współpracy krajowej i międzynarodowej. Opublikowała książki oraz liczne artykuły naukowe. Kierowała indyjską częścią projektu finansowanego przez AHRC/PEC, badającego wpływ pandemii Covid-19 na indyjskie łańcuchy dostaw (2020-2021), oraz projektu finansowanego przez British Academy i DFID dotyczącego walki z niewolnictwem, handlem ludźmi i pracą dzieci w nowoczesnym biznesie (2017-2019) we współpracy z Uniwersytetem w Leeds, Wielka Brytania. Bierze również udział w projekcie finansowanym przez AHRC jako współbadaczka Cotton Hidden Voices (2021-2024).

Jest członkiem sekcji odpowiedzialności społecznej MSD 10, BIS, rządu Indii. Współpracuje z międzynarodowymi sieciami, takimi jak PRME, Global Business School Network, Network For Business Sustainability itp. Była członkiem Komitetu Edukacyjnego Izby Handlowej i Przemysłowej Goa oraz Zespołu Zadaniowego ds. Edukacji Konfederacji Przemysłu Indyjskiego w Regionie Zachodnim. W 2022 roku została wyróżniona na prestiżowej liście #ThinklistImpact stworzonej przez CBOS Bath University, Wielka Brytania.

Obywatelstwo:

indyjskie