Nowy kurs – Doing business in South Asia – India Immersion Program

Ruszyła rekrutacja na nowy program Doing business in South Asia – India Immersion Program!

Kurs „Doing business in South Asia – India Immersion Program” skierowany jest do pracowników i właścicieli firm, którzy już działają lub zamierzają działać na rynku południowo-azjatyckim oraz do osób zainteresowanych gospodarką i kulturą Indii.

Celem kursu jest dostarczenie wiedzy niezbędnej do prowadzenia biznesu w regionie Azji Południowej, ze szczególnym uwzględnieniem Indii. Zajęcia dostarczą uczestnikom szczegółowych informacji o sytuacji i potencjale gospodarczym Indii, szansach i wyzwaniach dla polskich firm. Zdobyta wiedza, pomoże uczestnikom kursu nawiązywać kontakty i współdziałać z przedstawicielami odmiennych kultur. Świadomość odmienności kulturowej, jej źródeł (religijnych, obyczajowych i historycznych) oraz jej znaczenia, jest niezbędna dla zrozumienia współczesnego świata oraz podejmowania właściwych decyzji biznesowych.

>>>DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kurs Doing business in South Asia – India Immersion Program to:

● 44 godziny zajęć,

● zajęcia w Szkole Biznesu PW oraz w Indiach, Goa, w kampusie Goa Institute of Management (GIM),

● poznanie wybranych miejsc w Delhi i Goa jako przykładu kulturowego dziedzictwa Indii

● zajęcia i spotkania realizowane w jęz. polskim i angielskim,

● dodatkowo uczestnicy kursu, jako reprezentanci firmy swojej lub w której pracują, będą mogli wziąć udział w opcjonalnym (dla chętnych) projekcie konsultingowym, realizowanym przez studentów GIM i uzyskać usługę doradczą dotyczącą działania firmy na rynku indyjskim.