Achilles Georgiu

Doświadczenie zawodowe:

Prowokujący do myślenia InfoSpher i profesjonalny MazeRunner. Myślał o zostaniu szefem kuchni, ale potem znalazł się w środku ery informacji i zaczął szukać wiedzy, zadając podstawowe pytania dotyczące etycznych i moralnych aspektów ewolucji technologii oraz jej wpływu na biznes i społeczeństwo. Jest mówcą inspirującym , który dwukrotnie został uznany oraz nagrodzony jako najlepszy nauczyciel przez dwie uczelnie. Jego osobistym celem jest wypalanie obrazów w umysłach ludzi za pomocą metafor i wizualnych historii, aby przekształcić ich w przyszłych e-Leaderów, którzy rozumieją ewolucję technologii i adaptację do codziennego środowiska biznesowego.

Achilles jest starszym adiunktem na kursach Digital Transformation, e-Leadership oraz Sales & Negotiations w programie Executive MBA na Department of Economics and Business at Central European University oraz członkiem zarządu CEU Innovations-Lab. Ponadto jest wykładowcą wizytującym w programie Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Oprócz tytułów magistra z Informatyki oraz z Zarządzania IT, ma ponad 25-letnie międzynarodowe i wielokulturowe doświadczenie w tych dziedzinach oraz szeroką wiedzę na temat standardowych ram zarządzania i kontroli IT, ze szczególnym uwzględnieniem spersonalizowanej motywacji ludzi, budowania zespołu i zarządzania innowacjami. W przeszłości pracował dla kilku międzynarodowych firm. Obecnie pracuje w IBM jako Technology Support Services Sales Leader for Eastern Europe Territory. Oprócz tego, że jest ekspertem ITIL, jest również ekspertem merytorycznym w zakresie sprzedaży rozwiązań i specjalizacji międzybranżowych.
W wolnym czasie, jeżeli takowy posiada, Achilles nadal lubi gotować…

Obywatelstwo:

węgierskie i greckie