Doradztwo Kariery w Praktyce

 

Doradztwo Kariery w Praktyce – roczny program studiów podyplomowych realizowany w trybie weekendowym w formule zdalnej, współtworzony przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej i Career Angels. Stworzony został z myślą o osobach chcących stać się ekspertami posiadającymi umiejętności niezbędne do prawidłowego i efektywnego świadczenia usług szeroko rozumianego doradztwa kariery.

 

Adresaci programu:

Wewnętrzny HR, HR Business Partner, Manager Zespołu chcący zdobyć umiejętności w zarządzaniu rozwojem i zmianą ścieżek karier pracowników organizacji – przede wszystkim w obszarach Learning & Development (upskilling / reskilling), Employer Branding lub Outplacement

Konsultant Kariery, Coach – freelancer, pracujący z osobami indywidualnymi, które poszukują nowej pracy, chcą zmienić branżę, czy zawód

Kandydat chcący świadomie zarządzać swoją ścieżką kariery i skutecznie poszukiwać pracy

Manager, Executive chcący świadomie budować swój wizerunek w sieci oraz śledzić trendy rynku pracy


ELASTYCZNA ŚCIEŻKA

Ukończenie kursów Career Advisory w organizacji, CV & LinkedIn, a także Poruszanie się po rynku pracy prowadzi do uzyskania dyplomu studiów podyplomowych Doradztwo Kariery w Praktyce. Dla osób decydujących się na realizację całości studiów cena wynosi 9900 PLN 8400 PLN.

 

DORADZTWO KARIERY W PRAKTYCE

Zapisz się na wybrane moduły lub zrealizuj cały program studiów Doradztwo Kariery w Praktyce!


 

Partner:

Program Doradztwo Kariery w Praktyce został stworzony we współpracy z Career Angels. Career Angels to międzynarodowy butik doradztwa kariery & HR. Od 2010 roku świadczy usługi dla osób indywidualnych, firm i szkół biznesu. Zespół Career Angels składa się z doświadczonych konsultantów z min. 10-letnim doświadczeniem w obszarze HR, rekrutacji, doradztwa kariery i coachingu.
Career Angels działają w różnych branżach, m.in. TMT, prawnej, energetycznej, rekreacyjnej, publicznej, dóbr konsumpcyjnych, FMCG, farmaceutycznej, bankowej, finansowej, ubezpieczeniowej, przemysłowej, nieruchomościowej, budowlanej, B2B, logistyki i doradztwa. 

 

         

 

Rekrutacja na III moduł wciąż trwa!
>>>Aplikuj!

Zapisz się na webinar informacyjny Poruszanie się po rynku pracy!
>>>Zapisz się

Aplikuj teraz

Język wykładowy: polski

Liczba godzin: 180

Tryb zajęć: zdalny


Początek zajęć: 18 listopada 2023


Godziny zajęć:
soboty: 9:00 – 16:15
niedziele 9:00 – 16:15

Sesje wykładowe: 1-2/msc


>>>zobacz terminy zjazdów


contact- ikonka

doradztwokariery@biznes.edu.pl

+48 22 234 70 89

Doradztwo Kariery w Praktyce – roczny program studiów podyplomowych realizowany w trybie weekendowym w formule zdalnej, współtworzony przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej i Career Angels. Stworzony został z myślą o osobach chcących stać się ekspertami posiadającymi umiejętności niezbędne do prawidłowego i efektywnego świadczenia usług szeroko rozumianego doradztwa kariery.