Warsztaty: Corporate Innovation Workshop – Paul Cheek | 23.05.2024, godz. 9:30

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Paul’em Cheek’iem, słynnym autorem, konsultantem, dyrektorem zarządu Martin Trust Center dla MIT Entrepreneurship, wykładowcą w MIT Sloan School of Managment oraz współzałożycielem Oceanworks, które odbędą się 13 czerwca 2024 r. w budynku Szkoły Biznesu PW, przy ul. Koszykowej 79 w Warszawie.

O warsztatach:

Corporate Innovation Workshop to praktyczne seminaria przeznaczone dla dyrektorów generalnych, kierowników projektów, menedżerów strategii i innych liderów innowacji, którzy chcą przystosować się do dynamicznego rynku, przyjmując przedsiębiorczy sposób myślenia.

Warsztaty będą skupiały się na badaniu strategii wprowadzania nowych produktów na rynek oraz poznawaniu nowych rynków i skutecznych taktyk adaptacji sukcesu

Agenda:

Informacje: