Eventy

Sprawdź najbliższe eventy Szkoły Biznesu PW!

22 maja 2024 o godzinie 17:00 odbędzie się kolejny webinar z cyklu Talent Tree! „Personal Branding Managera”, który poprowadziła Anna Zadrożna, konsultantka w Career Angels Polska.

W trakcie webinaru dowiecie się:

• jak kreować spójny personal branding,
  • jak efektywnie rozszerzać swoją sieć kontaktów i stać się bardziej widocznym dla osób liczących się w biznesie,
  • jakich narzędzi do tego używać.

Na Wasze pytania odpowiemy podczas webinaru prowadzonego w ramach cyklu Talent Tree Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.
Anna Zadrożna z Career Angels wyjaśni, jak skutecznie i świadomie budować swoją markę osobistą jako manager.

O Career Angels Polska: od 2010 firma wspiera doświadczonych managerów i executives w zarządzaniu swoimi karierami, szukaniu pracy oraz w odpowiednim pozycjonowaniu się na rynku pracy, m.in. poprzez portal LinkedIn.

Webinar jest organizowany w ramach współpracy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Career Angels Polska.

>>>ZAPISZ SIĘ

Kiedy? 22 maja o 17:00! (online)

Link do webinaru zostanie przesłanyw dniu wydarzenia drogą mailową.

23 maja o godzinie 17:00 odbędzie się kolejny wykład inspiracyjny (online) w języku angielskim.  Tym razem spotkamy się z Camillą Sorrentino – badaczką w Szkole Zarządzania Politecnino di Milano, która poprowadzi wykład pt. „Navigating Artificial Intelligence ethics: from implications to mitigation strategies“.

>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYKŁAD ONLINE

Camilla Sorrentino – Absolwentka ekonomii i nauk społecznych na Uniwersytecie Bocconi. Badaczka w Szkole Zarządzania Politecnico di Milano, gdzie współpracuję z Obserwatorium ds. Sztucznej Inteligencji i Cloud Transformation, badając wpływ technologii cyfrowych na włoski krajobraz biznesowy i społeczny.

O wykładzie:

Sztuczna inteligencja to jedna z najbardziej obiecujących technologii cyfrowych, jednak rosną obawy dotyczące etycznych konsekwencji, jakie nieuregulowane wykorzystanie systemów AI może mieć dla dobrostanu społeczeństwa. Aby odpowiedzieć na te obawy, wiele europejskich i międzynarodowych agencji bada możliwe kwestie etyczne związane z wykorzystaniem AI, publikując propozycje regulacji i wytycznych mających zapewnić jej godziwe i odpowiedzialne wykorzystanie, czyniąc to prawnie wiążącym obowiązkiem dla firm do ich przestrzegania. Jakie są ryzyka, które należy uwzględnić podczas tworzenia i używania systemów AI? Co firmy mogą zrobić, aby je zminimalizować?

Obserwuj nasze  Social Media!