Sztuczna inteligencja, nowe technologie i cyberbezpieczeństwo. Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej rozpoczyna rekrutację na studia Executive MBA i MBA

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej rozpoczęła rekrutację na kolejną edycję programów Executive MBA i MBA. Już teraz w semestrze 2023/2024 mogą dokonać wyboru spośród studiów menedżerskich oraz MBA ze specjalizacją w zakresie cyfrowej transformacji i sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa, finansów i nowymi technologiami oraz nowoczesnym przemysłem. Nowością w programach jest bogata oferta zajęć o w firmach z obszaru nowych technologii i innowacji.

>> przeczytaj artykuł