New Venture Product Project

New Venture / Product Project zapewnia praktyczne zrozumienie, w jaki sposób przedsiębiorcy podchodzą do budowania biznesu i jak kierownictwo korporacji wykorzystuje metodologię startupów w środowisku korporacyjnym, do wprowadzania nowych produktów i usług, w czasach dynamicznych zmian. Każdy student będzie mógł obrać jedną z dwóch ścieżek: uruchomienie nowego startup’u lub uruchomienie nowego produktu, w oparciu o metodologię zaczerpniętą ze świata startupów. Uczestnicy z pomysłem na biznes będą mieli możliwość przepracować sprawdzony framework, poddać swój pomysł weryfikacji i krok po kroku przejść przez wybrane zagadnienia podczas uruchamiania startupu. Studenci chętni dowiedzieć się więcej o uruchomieniu nowego produktu lub usługi przejdą przez kolejne etapy analizy pomysłu i odnalezienia odpowiedniego produktu w zbliżony do środowiska startupowego sposób.

New Venture / Product Project to szansa dla studentów na nowe spojrzenie na biznes w szerszym kontekście, biorąc pod uwagę konkurencje, sprzeczności interesów, potencjał globalny i potrzeby rynkowe.

Moduły zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc doświadczonym menedżerom zmienić sposób myślenia i wizję na biznes w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Kurs dostarcza umiejętności praktycznych, niezbędnych w dzisiejszych czasach, aby stać się efektywnym i odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą.


StartSmart Central & Eastern Europe jest członkiem MIT J-WEL. Celem programu jest wsparcie rozwoju najbardziej innowacyjnych startupów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej poprzez połączenie ich potencjału z wiedzą i zasobami czołowych przedsiębiorstw oraz doświadczeniem polskich i międzynarodowych mentorów.

 Prowadzący:

                                      

                                                       Łukasz Kosman                     Agata Bona                 Krzystof Jakubczak                  Linda Plano

                                              

                                                   Mariusz Ożga                  Bogusława Cimoszko                Bartosz Gonczarek             Paweł Bochniarz

Aplikuj teraz

Język wykładowy: angielski

Liczba godzin zajęć: 500 h + ok. 300 h
opcjonalnych zajęć specjalizacyjnych


Początek zajęć: październik 2023


Godziny zajęć:
piątek: 18:00 – 21:15

sobota: 08:15 – 17:30
niedziela: 08:15 – 15:30


>>> sprawdź terminy zjazdów


contact- ikonka

mba.rekrutacja@biznes.edu.pl

+48 22 234 70 89

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: (22) 234 70 89