Spotkanie społeczności SAAMBA – 23.05.2023

W imieniu zarządu Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszamy Cię na pierwsze na żywo spotkanie naszej społeczności:
Kiedy: Wtorek 23.05.2023
Gdzie: Upper Deck w Hali Koszyki w Warszawie, ul Koszykowa 63, 1 piętro
Godzina rozpoczęcia spotkania: 19:00.

Co zaplanowaliśmy?

Naszym gościem specjalnym będzie Profesor Witold Orłowski, wykładowca akademicki, główny doradca ekonomiczny PwC, autor ponad 15 książek i licznych publikacji naukowych z prelekcją “Jak zmienia się świat?”
Chcemy poznać Was bezpośrednio, porozmawiać na temat przyszłości Stowarzyszenia oraz podzielić się z Wami naszą wizją i planami na najbliższe miesiące. Mamy wiele pomysłów, ale najważniejsze są dla nas potrzeby członków Stowarzyszenia. Dlatego chcemy od Was usłyszeć czego potrzebujecie od nas i Stowarzyszenia.
Chcemy stworzyć przestrzeń do swobodnej, nieformalnej rozmowy i poznania się. Mamy nadzieję, że to spotkanie da nam wszystkim możliwość nawiązania nowych kontaktów i relacji biznesowych, swobodnej wymiany doświadczeń, pomysłów, zainteresowań i pasji.

Jak się zarejestrować na spotkanie?

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona uprzejmie prosimy o rejestrację na spotkanie przez LinkedIn lub wysyłając mailowe potwierdzenie uczestnictwa do Zarządu Stowarzyszenia: zarzad@saamba.org.pl

Link do formularza na LinkedIn:

Nasze motto „Connect to Grow”! Dołącz do nas!