#Edukacja to #Relacja - networking

Drodzy Studenci i Absolwenci – skorzystajcie z nowego cyklu spotkań networkingowych,
w ramach programu, który wspólnie tworzymy. Stawiamy na to, aby zapewnić naszej społeczności
dostęp do różnorodnych i istotnych biznesowo tematów.

 

Są wśród nas eksperci oraz liderzy, którzy kończyli programy tu – na Koszykowej – nawet 30 lat temu. Ilekroć się widzimy – stacjonarnie, czy online – można doświadczyć,  jak wiele serdeczności i wartościowej różnorodności drzemie w Koleżankach i Kolegach z naszej uczelni. Wystarczy się spotkać i choć trochę dać poznać, aby czerpać z tego bogactwa:
• towarzysko,
• ogólnorozwojowo,
• i w sytuacjach, gdy w poufności, po koleżeńsku potrzebujemy się poradzić w kwestiach wyzwań zawodowych.

U nas każdy ma przywilej otrzymywania wiedzy i wsparcia w zaufanym gronie studentów, absolwentów, wykładowców. Dlatego zapraszamy Was do mądrego networkingu w ramach programu, który wspólnie tworzymy. Sprawdźcie poniżej, co już jest w programie na 2022. Liczymy też na Wasze pomysły i rekomendacje co do wspólnych aktywności.


Co w programie w 2022?


Cykliczne spotkania merytoryczne z częścią networkingową:

Business Problem Solving – 6 facylitowanych warsztatów doradczych

Potrzebujesz przegadać zawodowe wyzwanie osobiste lub firmowe, aby zyskać różnorodne punkty widzenia w przyjaznym gronie, a następnie podjąć przemyślane działania? Skorzystaj z eksperckich konsultacji z koleżankami i kolegami ze Szkoły. Zgłoś temat i zajmiemy się nim wspólnie.
Formuła: spotykamy się, aby wesprzeć doradczo osobę, która zgłosiła wyzwanie. Pracujemy z udziałem facylitatora. Spotkanie hybrydowe łącznie trwa 2h15 min (17.45-20.00). Jeśli mamy ochotę i siłę, to po części merytorycznej udamy się na część towarzyską. Wszystko w naszych rękach 🙂
Termin: wkrótce w newsletterze

Back to School – 4 microlearningi z wykładowcami

Wierzymy, że warto się kształcić przez całe życie. Wtedy życie jest przygodą. Dokładamy do tego cegiełkę i zapraszamy na 4 spotkania z naszymi wykładowcami.
Formuła: wsłuchujemy się w mini-wykład (ok. 50 min), a następnie wspólnie wymieniamy myśli w trakcie moderowanej sesji Q&A (ok. 25 min). W kolejnej godzinie bierzemy udział w zajęciach networkingowych. Spotkanie online lub hybrydowe łącznie trwa 2h15 min (17.45-20.00).
Termin: wkrótce w newsletterze


Godzina z ekspertem – 4 spotkania inspiracyjne

Zapraszamy na zwięzłą dawkę inspiracji w obszarze samorozwoju w kierunku różnorodnych kompetencji liczących się na rynku teraz i za chwilę.
Formuła: poznajemy perspektywy prezentowane przez gościa spotkania (ok. 40 min), następnie dyskutujemy w temacie w trakcie moderowanej sesji Q&A (ok. 20 min). W kolejnej godzinie bierzemy udział w zajęciach networkingowych. Spotkanie łącznie trwa 2h5 min (17.55-20.00). Gdy spotkanie odbywa się stacjonarnie i po jego zakończeniu mamy ochotę oraz siłę, to udamy się na część towarzyską. Wszystko w naszych rękach 🙂
Termin: wkrótce w newsletterze

 

Spotkania integracyjne:

Onsite Managerial Visit

Mamy świetne wspomnienia z tego typu inicjatyw z poprzednich lat. Liczymy, że powtórzymy takie wydarzenie i w bieżącym roku. Wstępnie myślimy o ostatnim majowym piątku. Czas pokaże.
Wasza współpraca w tym projekcie jest niezbędna. Jeżeli chcesz przybliżyć nam Twoje miejsce pracy i podzielić się inspirującymi procesami, technologią, praktykami zarządzania zgłoś taką możliwość. Liczebność uczestników do ustalenia z gospodarzem. Gdy będą sprzyjające okoliczności, przygotujemy wspólnie program merytoryczny i rozrywkowy.
Termin: w zależności od sytuacji epidemiologicznej

 

Weekend w plenerze

W góry, na Mazury, czy nad morze? To się okaże 🙂 Wśród nas jest wielu pasjonatów plenerowych wypraw. Jeśli okoliczności będą sprzyjające połączymy siły i we wrześniu spędzimy wspólnie intersujący weekend. Alternatywnie zabierzemy Was na pół dnia do świata podwodnego. W mieście. A sobotni wieczór spędzimy w sposób iście towarzyski. Szczegóły w swoim czasie 😉
Termin: wrzesień

 Doradztwo Biznesowe

MONIKA KOZAKIEWICZ

Student & Alumni Community Partner

monika.kozakiewicz@biznes.edu.pl

Korzyści:

  • 25 lat tradycji

    Towarzystwo – poznaj pozostałych Studentów oraz Absolwentów Szkoły Biznesu

  • 25 lat tradycji

    Ogólnorozwojowo – poszerz swoją wiedzę z zakresu świata biznesu i nie tylko

  • 25 lat tradycji

    Poradź się – poznaj różne perspektywy profesjonalistów w koleżeńskiej atmosferze

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń: (22) 234 70 89