• Strona Glówna
  • Nowe cele na nowy rok w Twojej firmie? Wybierz nasze szkolenia!

Nowe cele na nowy rok w Twojej firmie? Wybierz nasze szkolenia!

Postanowienia noworoczne są tradycją wśród osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Cele powinny być ambitne, ale też możliwe do realizacji. W biznesie ma to ogromne znaczenie dla umacniania pozycji na rynku. Co powiesz, aby na 2023 rok postawić sobie za cel skorzystanie z najlepszych szkoleń dla pracowników?

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej ma przygotowaną bogatą ofertę szkoleń i studiów dla firm. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w kształceniu kadry menedżerskiej. Znajdujemy się w tym zaszczytnym gronie, cieszymy się z doceniania przez absolwentów, którzy chłoną wiedzę, doskonalą umiejętności praktyczne, a następnie obejmują wysokie stanowiska w międzynarodowych korporacjach.

Model SMART pomoże ustalić najlepsze cele dla Twojego biznesu

Skuteczną i bardzo dobrze znaną metodą wyznaczania celów jest model SMART. Składa się z pięciu części, które pomagają w rzeczowym formułowaniu celów. Pamiętaj jednak, że do ich realizacji potrzebny jest cały zespół, a nie tylko pojedyncze jednostki. Bardzo ważne jest, aby każda osoba pracująca w firmie w pełni zaangażowała się w rozwój. Uda się w ten sposób osiągnąć pozytywne efekty.

Jaki powinien być cel wg. metodologii SMART?

Metoda SMART jest bardzo skuteczna i stanowi niezawodną pomoc w planach biznesowych, jak i doprowadzaniu ich do pełnej realizacji. Analizując powyższe warunki, można będzie osiągnąć efekty, które przyniosą wiele korzyści dla Twojego biznesu.

Szkolenia znakomitym celem na nowy rok dla Twojej firmy

Inwestycja w pracowników i ich rozwój zawsze jest znakomitym pomysłem. Jest to jeden z najlepszych celów, jaki możesz ustalić na nowy rok. Więcej szkoleń, większy budżet na edukację dla pracowników. Masz szansę dzięki temu zbudować fantastyczną kadrę, która zapracuje na sukces Twojej firmy.

Przygotowaliśmy ofertę studiów podyplomowych oraz szkoleń, która wspiera efektywny rozwój nowoczesnych przedsiębiorstw. Programy są tworzone w oparciu o indywidualne potrzeby każdej firmy, można zdecydować się na pełna personalizację. To w przypadku chęci realizacji konkretnych celów biznesowych jest niezastąpione.

Twoi pracownicy mogą uczestniczyć w następujących programach:

Wraz z nami możesz skutecznie podnieść kompetencje swojego zespołu w zakresie zarządzania, innowacyjności, finansów czy inwestycji. Zarówno szkolenia, jak i studia dają ogrom możliwości w zakresie rozwoju. Metody prowadzonych zająć są bardzo elastyczne. Można skorzystać z wykładów, projektów grupowych, gier symulacyjnych i wielu innych. Przybrać mogą formę stacjonarną lub online.

Dlaczego warto szkolić pracowników?

Z roku na rok popularność szkoleń w Polsce wzrasta. Przedsiębiorcy zauważyli, że aby zbudować świetnie funkcjonujący zespół, trzeba inwestować w naukę i rozwój kompetencji. Wielu pracowników chętniej zatrudnia się w firmach dających możliwość samorealizacji.

Poszerzenie wiedzy i umiejętności

Szkolenia rozwijają konkretne cechy i umiejętności. W niektórych branżach są wręcz koniecznością do zwiększenia wydajności pracy. Korzystając z oferty renomowanych placówek, można się uczyć od najlepszych. Ukończenie kursu daje lepsze perspektywy zawodowe, pozwala realizować z łatwością nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Poprawa wyników firmy

Wydajny pracownik z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami jest cennym nabytkiem dla każdej firmy. Popełnia mniej błędów, pomaga budować pozytywny wizerunek firmy, a jednocześnie wykorzystuje szansę na rozwój przedsiębiorstwa, często otwierając drogę do ekspansji na nowe rynki.

Inwestycja w innowacyjność i inicjatywę

Współczesny biznes wymaga nowych pomysłów i rozwiązań, a jest w stanie dostarczyć je jedynie ciągle rozwijający się pracownik. Wykorzystanie w pracy nowych technologii wymaga wiedzy i konkretnych umiejętności, a te można zdobyć jedynie na specjalistycznych szkoleniach. Co więcej, uczestnicząc w grupowych szkoleniach można zobaczyć inną perspektywę na wiele tematów i wprowadzić te innowacje we własnym biznesie.

Poprawa ogólnej sytuacji w firmie

Szkolenia budują pozytywną atmosferę w firmie. Tworzą środowisko kompetentne, zadowolone z realizacji zaawansowanych zadań. Szkoląc pracowników, zatrzymujesz ich na dłużej.