Anna Maj

Doświadczenie zawodowe:

Ekspertka FinTech/PayTech, Mentorka startup-ów,
Country Manager, Poland, PayTech Consulting

Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz programu International MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, akredytowanego przez London Business School. Doktorantka w Kolegium Finansów i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej. Zasiada w Prezydium Koalicji na Rzecz Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności.

Od 2000 roku związana z rynkiem usług finansowych oraz płatniczych. Doświadczenie zdobywała w sektorze bankowym oraz telekomunikacyjnym, pracując w korporacjach w Polsce i za granicą (m.in. Citigroup, T-Mobile) oraz prowadząc własną praktykę doradczą. W latach 2013-2016 zarządzała spółką PayTel SA. Angażuje się w projekty związane z edukacją finansową (m.in. Koalicja „Prezesi – Wolontariusze”, Ashoka). Doradza startupom z branży fintech (m.in. jako mentorka w programie PwC Startup Collider).

Obecnie jako doradca (CreativeLink, PayTech) specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach płatniczych, w szczególności w obszarze płatności kartowych oraz mobilnych. Współpracowała z bankami, organizacjami płatniczymi, agentami rozliczeniowymi, przede wszystkim w zakresie strategii produktowej i marketingowej, tworząc koncepcje oraz koordynując projekty związane z wprowadzeniem na rynek nowych usług.

Obywatelstwo:

polskie