Agata Kaczmarska

Gość Specjalny, VP HR, Dentsu Polska & CEE.

Doświadczenie zawodowe:

Agata Kaczmarska jest ekspertem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, posiadającym wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dla polskich i międzynarodowych organizacji z zakresu strategii HR.

W roli Dyrektor HR w Dentsu Polska & CEE jest od 2011, gdzie odpowiada za całokształt procesów zarządzania zasobami ludzkimi oraz wsparcie strategiczne w rozwoju organizacji. W ramach pracy w regionie Agata należała do Global Transformation Team (GTT), grupy odpowiedzialnej za transformację digitalową w obszarze HR dla wszystkich rynków Dentsu. Odpowiadała od strony HR za cztery akwizycje i integracje zrealizowane w Polsce w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Jako osoba urodzona na Litwie, pracująca w międzynarodowym środowisku z Japonią, EMEA, CEE, Agata jest championem D&I.

Z branżą HR jest związana od 15 lat. W latach 2008 – 2011 pracowała jako Consulting Director w Hay Group, odpowiadała między innymi za współpracę z czołowymi klientami na rynku polskim i ukraińskim. Wcześniej jako Supervisor w Cap Gemini Ernst & Young zajmowała się obszarem HR oraz projektami w ramach rozwoju strategii i restrukturyzacji.

Agata pełniła rolę członka zarządu Polskiego Stowarzyszenia HR, członka Rady sektorowej SAR, mentorki w ramach Technologii w Spódnicy i Uniwersytetu Sukcesu. Jest autorką kilku publikacji nt. przywództwa w okresie transformacji, kompetencji przyszłości, zarządzania zmianą. Ponadto, w 2022 roku była wykładowczynią na kierunku „Kompetencje Przyszłości” w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie.

Obywatelstwo:

polskie