ABSL Academy – Nowy program szkoleniowy

Program szkoleniowy ABSL Academy powstał z myslą o skutecznym przygotowaniu uczestników do objęcia stanowisk pracy w sektorze nowowczesnych usług biznesowych w firmach, ktore są strategicznymi partnerami programu.

Co zyskasz po ukończeniu ABSL Academy:
– Certyfikat ABSL – będący potwierdzeniem zdobycia kompetencji poszukiwanych przez 140 pracodawców zrzeszonych w ABSL.
–  CIMA Certificate in Shared Services – globalny certyfikat potwierdzający zdobycie
profesjonalnej kwalifikacji w dziedzinie usług wspólnych i outsourcingu, opracowany przez praktyków z Chartered Institute of Management Accountants (CIMA).
–  Świadectwo ukończenia kursu w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, czołowej uczelni o profilu biznesowym w Polsce
-Nabycie kompetencji niezbędnych do pracy w sektorze usług biznesowych.
– Oferta pracy w firmach będących partnerami kursu (warunkiem jest ukończenie kursu z wynikiem pozytywnym oraz przejście rozmowy kwalifikacyjnej).
– Praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie zajęć z praktykami.
– Networking – zbudowanie relacji i kontaktów w biznesie.
– Wiedza, kompetencje i umiejętności związane z sektorem usług biznesowych.

>>> zobacz wszystkie aktualności