• Strona Glówna
  • Zarządzanie sobą i morale zespołu w trudnych czasach

Zarządzanie sobą i morale zespołu w trudnych czasach

Co oznacza bycie dobrym liderem podczas epidemii? Jak kierować zespołem w ciężkich czasach? Dowiedz się jak zarządzać w czasach koronawirusa już 30 marca, o godz 17:00, podczas debaty on-line „Zarządzanie sobą i morale zespołu w trudnych czasach”. Debatę poprowadzą eksperci biznesu: Jacek Santorski, prof Witold Orłowski i Sebastian Burgemejster.

>> zarejestruj się

 

Dzięki nim:

W trakcie debaty pojawią się także wątki związane z aktualną sytuacją ekonomiczną na świecie oraz skutecznym zarządzaniem komunikacją. Uczestnicy spotkania online będą mogli także zadawać pytania na interesujące ich wątki tematyczne.

 

W debacie udział wezmą:

 

Jacek Santorski

Psycholog biznesu i psychoterapeuta. Dyrektor Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznes PW.  Autor kilkunastu książek, wysoko ceniony mówca i konsultant. Popularyzator psychologii dobrego życia i zdrowego biznesu.

 

 

Prof. Witold Orłowski

Wybitny ekonomista. Szef zespołu doradców Prezydenta RP, doradca premierów oraz Komisji Europejskiej. Członek Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN oraz Komitetu Prognoz PAN.  Autor sześciu książek oraz autor lub współautorem ponad 100 publikacji o charakterze naukowym. Współautor  4 raportów Banku Światowego.

 


Sebastian Burgemejster

Menedżer z doświadczeniem w audycie wewnętrznym i zewnętrznym. Wieloletni szef komórki audytu wewnętrznego i zewnętrznego w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Ekspert i konsultant zewnętrzny w trakcie realizacji projektów audytowych, wdrożeniowych i doradczych dla dużych instytucji państwowych i prywatnych z zakresu zintegrowanych systemów zarządzania, bezpieczeństwa i IT. Doświadczony we wdrażaniu i audycie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.